Zavrieť

Porady

Oplatí sa podať protinávrh na súde? Bude sa to riešiť na pojednávaní?

Mám problém. Otec mojej dcéry mal určené stretávanie súdom. No keďže dcéra nastúpila do škôlky dohodli sme sa na inom čase stretávania no teraz dal návrh na súd o zmenu času stretávania určenú súdom. Ja sa len chcem opýtať či má zmysel podať odvolanie s protinávrhom na zvýšenie výživnného. Chcem sa spýtať či má zmysel sa odvolať či sa to vôbec na súde bude prejednávať alebo mám radšej podať návrh zvlášť. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Odvolanie podávaš voči návrhu protistrany k úprave styku. To je jedna kauza. Ak chceš zvýšenie výživného - to je druhá kauza - súdy nemajú rady, ak sa odvolanie podáva protinávrhom k inej veci.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nebude to síce odpoveď , skôr komentár , nakoľko odpovedať sa ani nedá zodpovedne .

    " Mám problém ".... tak začínaš príspevok ...

    Mám dojem , že máš problém ...
    Dohodli ste sa na inom čase stretávania kvôli dcére - škôlka .
    Lenže škôlka je v prevádzke pondelok - piatok od tej 06,00 - 17,00 .
    Soboty a nedele sú voľné .
    Otec dal návrh na zmenu ...
    Ibaže z príspevku nie je jasné , že prečo dal ten návrh - z akého dôvodu tak činí .

    Záver príspevku vraví o tom o odvolaní sa ( ešte ani konanie nebolo ) , alebo o protinávrhu - ZVÝŠENIE VÝŽIVNÉHO ...

    Celý príspevok , vraj problém vidím ja osobne ako konanie , ktorému sa zvykne vravieť - pomstychtivosť !

    Sorry....ale fakt máš problém ...osobný , sama so sebou ...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    pomoooc...rodičia-dospelí ludia sa nevedia medzi sebou dohodnúť kedy sa bude druhý rodič stretávať s vlastným deckom...potrebujú k tomu nejakého sudcu-cudzieho človeka, ktorý rozhodne.....choré....

    Oplatí sa podať protinávrh na súde? Bude sa to riešiť na pojednávaní?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.