Zavrieť

Porady

...Psia duša-pokračovanie v tretej téme..

...originál...
...otváram ďaľšiu tému,ktorú venujeme opusteným psíkom a mačičkám, ktoré v útulkoch čakajú na dobrých ľudí, ktorí im venujú svoju lásku a hlavne čas,dajú im domov a pocit bezpečia..
..uverejňujeme tu psíkov z útulkov,ktorých zdieľame na face,tiež v dočaskách a KS,aby skôr našli domov...
...aktuálne sú ešte aj psíky z prvej a druhej témy,takže ak sa nájde dobrý človek, ktorý chce psíka, treba hladať aj tam...

...ďakujem vám, že sa zdržíte komentárov......psíky majú vo svojich profiloch aj kontakt,aj adresu...

Psia duša


[h=5]Milujete zvieratá a hlavne psíkov, ale zatiaľ nemáte vlastného, lebo sa nemôžete zaviazať na cca 10-15 rokov, ale na čas by to šlo?
Alebo uvažujete nad zaobstaraním si psíka, ale nie ste si istý, či by ste to zvládli?
Prípadne už máte 4-nohého priateľa, ale našlo by sa u vás miesto na isté obdobie pre ďalšieho, ktorému tým zachránite život?

Zapojte sa do dočasnej opatery, staňte sa opatrovníkom a pomôžte opusteným zvieratám, ktoré to potrebujú!
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


POMÁHAME PRIŠLA NÁM PROSBA O POMOC, ZDIEĽAME:

VELMI SURNE!!!!! 25 MACIEK POTREBUJE SURNE POMOC!!!!!!!!
MACICKARI,PROSIM POMOC!!!!!
V Ziline ostalo 25!!!maciek po pani,ktora je po mozgovej mrtvici vo vaznom stave v nemocnici.Su v jej byte,stara sa o ne zatial jedna pani,ale maju cas len do 7.januara.....!!!!!Rodina majitelky maciek dala taketo ultimatum....!!!!...potom ich chcu vyhodit na ulicu!!!!Potrebujeme docasky,nove domovy....macicky su naucene zit v byte,v teple....Info na tel.:0911 101 652...Dakujem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Útulok Skalica.





Kopírujeme: Stratil sa nemecký krátkosrstý stavač hnedo bielej farby, počuje na meno FOX. Informácie posielajte prosím na tel. číslo 0905 350 976, alebo e-mail: peter.mracna@fujifilm.sk ... a to ešte nie je ani Silvester ...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

havkovia vyhodení z auta na diaľnici pri TN
tie ich oči povedia všetko....
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


31.12.2013 v nočných hodinách sa stratil v mestskej časti Košice - Západ 3 ročný psík - walský špringeršpaniel bielo-ryšavej farby ,ktorý reaguje na meno Benny. Nakoľko je to poľovnícky pes ,mohol sa dostať aj do odľahlejších častí mesta. Pes má implantovaný identifikačný čip. Informáciu možno oznámiť na telefónnom čísle 0918 902 216 /0918 901 558 Za pomoc ďakujeme a nálezcovi poskytneme odmenu.


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ŠTENIATKA





Šteniatka hľadajú nový domov. Sú to tri fenky Viva, Vega, Vanda a traja psíkovi Volvo, Villy, Valdo majú približne 7 týždňov a v dospelosti je predpoklad že budú stredného vzrastu. Šteniatka sú jeden krát očkované, sú odčervené, čipované. Drobci sú veselí, hraví, klasický malí nezbedníci a sú pripravení odísť domov. Pri adopcii feniek je podmienka ich kastrácie v dospelosti.

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME ŽE STE UROBILI NAŠÍM ZVERENCOM KRÁSNE VIANOCE


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa fotku používateľa Anna Kianičková.


ZDIEĽAME: Hľadá sa Brunko !!!



Stále hľadáme Brunka ...18.12. sa stratil v obci Pate pri TT pes, čierny labrador - volá sa Bruno a je velmi bojazlivý, no nikomu neublíži. Keby ho niekto videl,tak prosím zavolajte na 0910 554 573. Novej rodine veľmi chýba. Dnes hlásili v rádiu, že po diaľnici medzi PB a ZA behá čierny pes, možno sa vracia na miesto, kde býval predtým.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Odkaz psa pre človeka:
Môj život trvá 10-15 rokov. Každé odlúčenie od teba mi spôsobí smútok.Pamätaj:
Daj mi čas, aby som pochopil, čo odo mňa chceš.
Dôveruj mi! Nikdy ťa úmyselne nesklamem.
Nehnevaj sa na mňa a za trest ma nezatváraj.Ty máš svojich priateľov, zábavu, ja mám len Teba.
Rozprávaj sa so mnou, aj keď slovám úplne nerozumiem. Stačí mi, keď počujem Tvoj hlas.
Uvedom si, že keď ma biješ, mohol by som Ťa hravo pohrýzť, ale ja to neurobím.
Ak som niekedy pri práci zlý alebo lenivý, uvažuj, že mi napríklad nieje dobre, alebo že som unavený.
Staraj sa o mňa ak som starý aj ty raz zostárneš.
Buď v mojich ťažkých chvíľach vždy so mnou, s Tebou je pre mňa všetko ľahšie.
Až sa môj čas naplní, nenechaj ma trpieť. V prípade nutnosti, skonči moje trápenie včas, len ťa prosím - ZOSTAŇ V TEJ CHVÍLI SO MNOU!
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-

SOS Psiky
Tato stránka se mi líbí · 23. prosinec 2013

Biba nema stastie na dobru rodinu,tam kde sa adoptovala sa po zhorseni zdravotneho stavu jej majitelky,starej pani ocitla v nudzi,pre par rokmi som ju zachranila s ciganskej osady,bola vtedy gravidna,porodila steniatko fenku Heaven ta je v domove a Biba sa dnes ocitla v nudzi!!!!! Naozaj je to surne rodina ju chce dat utratit,nema zaujem sa starat o psa,ktoreho nechcu,jej pani je natom zdravotne zle,viac sa o nu nepostara,naozja musi Bibka byt v takejto situacii???naozja sa nikomu nepaci???uz par mesiacov situaciu natahujem,snazim sa pomoct,nasla som ochotne dievcatko,ktore sa snazi rodicov presvedcit na docasku,ale kedze nieje plnoleta nerozhoduje o tom,akutne hladam trvalu rodinu,Biba zle znasa zmeny,ak ma prejst nejakou zmenou je nutne ,aby to bolo uz posledny raz a natvalo,inak je to doslova psychicke tyranie ...aj ked dobre mienene,fenocka je velmi verna,hrava,idealne ako sam psik v rodine ale kludne aj k inemu mensiemu psikovi,idealne ak to nebude fenka,ale skuseny spickar vie,ze sa da popracovat natom,aby sa znasala aj s fenkou akoukolvek,Biba je ziarliva a majetnicka,chrani si svojho pana,takze je najradsej sama)sefkaale v ciganskej osade zila medzi vela psami roznych typov......Biba-Bu hlada domov!!!!!!! ,3 otvorte svoje srdcia a pomozte jej,ma hug navyky a je vhodna iba dovnutra,nieje to psik na vonku,zdielajte priatelia!!!!/558195_768343276514663_1846040176_n.jpg[/IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/558195_768343276514663_1846040176_n.jpg
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Útulok Košice

Súrne hľadáme domov alebo dočasnú opateru pre nájdeného Staforda, bol nájdený v Ďurdošíku....Momentálne ho má v 1,5-izbovom byte jedna slečna, ale bohužiaľ si ho nemôže nechať...Všetky útulky sú plné.....Ak môže niekto pomôcť prosím kontaktujte útulok....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov shared their fotka.


HĽADÁME DO PRE NAŠU LARU !!



Hľadáme dočasku pre Larku. Nevieme čo sa stalo no náš predpoklad je, že Lara má následky po vyčíňaní nejakých dobrákov čo na Silvestra hádzali psíkom delobuchy na pozemok. Inak veselé a hravé psíča sa zmenilo na nepoznanie. Je neskutočne ustráchaná, nechce vychádzať von a stále sa iba schováva. A z tohto stavu ju nevie dostať ani jej braček Tulli s ktorým boli stále spolu a dovádzali lotroviny. Lara je ešte len 5,5 mesačné šteňa a je absolútne nekonfliktná iba potrebuje opäť získať dôveru v seba samú, že tam "vonku" jej nič nehrozí. Pomôžte nám niekto dočasnou opaterou, kde by sa mohla dať psychicky dokopy a vrátila sa jej chuť do života.... 0905 716 517
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Milí naši priatelia,
pripravili sme pre Vás prekvapenie. Nakoľko nám spoločnosť Granu s.r.o ponúkla spoluprácu, radi by sme Vám dali do pozornosti túto informáciu. Všetci , ktorý ste od nás adoptovali alebo v budúcnosti adoptujete psíkov môžete si uplatniť zľavu v hodnote 10 % na e-shope www.plnamiska.sk . Zľava sa týka celého sortimentu z tohto e-shopu. Aby ste mohli zľavu uplatniť, je potrebné zaslať kópiu adopčnej zmluvy na email: info@plnamiska.sk . Táto ponuka platí aj pre ľudí ,ktorý si nášho psíka adoptovali aj do zahraničia. V prípade, že si nebudete vedieť poradiť s výberom vhodného krmiva môžte sa obrátiť na fb stránku www.facebook.com/plnamiska.sk alebo priamo na kontakty uvedené v e-shope. Ďakujeme, že takto podporíte adopcie naších psíkov.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Natália Útulok Senica zdieľa fotku používateľa Utulok Senica.


Velmi prosime o pomoc!!!




Priatelia, dnes k nám do útulku priniesla jedna pani túto zbedačenú jazvečíčku. Našla ju pri ceste, pravdepodobne zrazenú. Zadné nohy má úplne ochrnuté. Podľa vyšetrenia a prognóz nášho veterinára, to však je operovateľné. Takže sa o to určite pokúsime. Bude to však nákladná záležitosť, preto vás prosíme o finančnú pomoc na operáciu. Nie je záruka, že bude normálne chodiť, ale aspoň to skúsime. 2761583553/0200 heslo: jazvecicka
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pomoc psíkom z KS Pezinok: Benji, v dočasnej opatere!



















Benji dnes odišiel do dočasného domova. Bývy v dome, s prístupom dnu so psíkmi a mačičkami. Je to úžasný spoločník a kamarát! Nielen pre ľudí, ale aj pre zvieratká. Miluje spoločnosť a je to bezkonfliktný 1 až 1,5 ročný psíček. Vysoký do 30 cm a cca 6 kg vážiaci. Má hygienické a sociálne návyky, vie sa voziť autom. Spôsobne chodí na vodidle, pozná základné povely. Je skrátka dokonalý! Je veterinárne vyšetrený, očkovaný, odčervený a začipovaný. Do nového domova v byte, alebo dome pôjde po podpísaní adopčnej zmluvy. Kontakt: 948 288 899, psy.pomoc@gmail.com
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka.


Keďže adopcie stoja, nedajú sa ani príjmať nové psy. Tieto už majú len veľmi málo času, pomože im niekto?



MEGA súrne sa hľadajú nové domovy alebo aspoň dočasné opatery pre psíkov z družstva vo Zvolenskej Slatine , ktorí majú čas do 7.1.2014 a potom ich chcú ... ! Pán , ktorý sa o nich stará príde o prácu a psíci by zostali bez jedla , vody ... Psíci nepatria nikomu a na družstve ich už nechcú . Nachádza sa tam psík- staford , 2 ročný , žíhaný , temperamentný , zvyknutý na iné zvieratká , priateľský , poslušný . Mamka šteniatok - Máša je biela menšia sučka ,asi rok stará , pravdepodobne kríženka teriéra , priateľská , milá , nekonfliktná , zvyknutá na život na družstve . Šteniatka sú 2 - biele a čierne , obaja psíci, majú asi 2,5 mesiaca , ocko staford , budú teda max stredného vzrastu . Sú priateľské , hravé , zvedavé , vhodné do bytu aj do domu . Potom je tam ešte obrovský biely psík na reťazi - pravdepodobne čuvač , potrebuje skúsenejšieho majiteľa . Psíci samozrejme hľadajú rozprávkové domovy , v prípade dočasnej opatery pomôžeme s hľadaním trvalého domova , preplatením nákladov , kastráciou mamky a ocka . Má niekto miesto pre túto rodinku ? Samozrejme nemusia ísť spolu , môžu aj samostatne , dôležité je ich dostať z družstva do bezpečia ! Pri adopcii a aj v prípade DO sa podpisuje adopčná zmluva / zmluva na DO . Podmienkou je samozrejme kastrácia mamky , ocka a šteniatok vo vhodnom veku, aby sa predišlo rodeniu ďalších nechcených šteniatok . Nachádzajú sa vo Zvolenskej Slatine . Kontakt na pani , ktorá sa snaží psíkom pomôcť : 0918970875 alebo na nás 0918050524
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi: Fúzko.












Fúzko je asi 4-5 mesačné šteniatko, kríženec yorkshira, je hravý, zo všetkého sa teší, so psami sa znáša dobre, mačičky rád obháňa ale zvykol by si, keďže je ešte šteniatko. Fúzko je očkovaný aj čipovaný. Kontakt: pesvnudzi@gmail.com
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Druhá šanca v Partizánskom zdieľa fotku používateľa Lukáš Luki Stručka.





ÚTULOK PARTIZÁNSKE: Darujeme za veterinárne poplatky cca 2-ročného psíka kríženca nemeckého ovčiaka. Psík je veľmi spoločenský, kontaktný, hravý, s inými psami sa znesie. Je vhodný k RD, ideálny k deťom a k aktívnym ľuďom. Momentálne sa nachádza v útulku v Partizánskom, darujeme ho len do dobrých rúk! Kontakt: 0904 317 243
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Tieto prekrásne šteňúchy vyhodil ich majiteľ na ulicu, narodili sa ako nechcené...
Sú to malé medvedíky, už teraz majú 5 kíl a budú veľkého vzrastu. Ich otec bol labrador a matka nemecká ovčiačka. Sú mohutné, nebojácne, vhodné aj do rodiny s deťmi. Hľadajú tie najlepšie nové domovy, u zodpovedných ľudí. Sú očkované, odčervené a čipované. Adopčný poplatok je 20eur. Nachádzajú sa v Novej Bani.

Kontakt: 0944 314 989 (+421 944 314 989)


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Tuláčik Brezno
Našlo sa 5malych steniatok pri ceste! Badín! Pani obvolala okolite utulky vcetne nas a vsetko plne! Vie niekto pomôct a spraviť na Novy rok dobry skutok a darovat im domov? ak sa nik nenajde chce ich vratit späť. 0918 888 411
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať