Zavrieť

Porady

Kde najst odbornika na Feng Shui?

Ahojte, chcela by som najst odbornika na feng shui, ktory kompletne analyzuje cely dom a navrhne riesenia problemovych miest. \ak uz mate nejake skusenosti, sem s nimi prosim
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    traficek Dakujem, velmi dobra stranka

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    existuje na tuto tému množstvo kníh, kde sa celý tento fenomen obšírne vysvetľuje.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    traficek Ano, mam ich niekolko a asi som citala az privela pretoze niektore z tychto knih si vzajomne odporuju prave vo veciach ktore potrebujem vyriesit. A to je dovod preco hladam odbornika s ktorym mozem diskutovat
    Indeed možno si len niečo zle pochopila....nezdá sa mi aby učenie staré niekoľko tisíc rokov si mohlo odporovať, alebo niečo zle pochopil a odovodnil autor nejakej knihy o tejto náuke feng-shuei
    traficek uvediem priklad: v jednej z knih ktore mam doma sa pise ze zrkadlo nesmie odrazat spiacich ludi a v druhej ze zrkadla su vo vseobecnosti prospesne, vytvaraju pozitivnu chci a mozme ich umiestnit kdekolvek. tak a mam problem pretoze by som chcela kupit skrinu do spalne a neviem ci moze alebo nemoze mat zrkadlo kedze kdekolvek ju umiestim, vzdy odraza postel..
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    traficek (Dnes 21:49) Ano, mam ich niekolko a asi som citala az privela pretoze niektore z tychto knih si vzajomne odporuju prave vo veciach ktore potrebujem vyriesit. A to je dovod preco hladam odbornika s ktorym mozem diskutovat
    ...a si presvedčená , že to bude práve ten pravý ???
    Každý má iný pohľad na vec ....


    Tu hľadaj odborníkov ...
    https://www.google.sk/search?client=...hannel=suggest
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pmajap jój buchy, či som len bola zvedavá
    buchač Tieto znaky 風水支那 znamenajú Feng Šuj .
    Kde inde hľadať rady , ako u zdroja ?
    traficek nadmieru uzitocne
      zbaliť

    robo197 je offline (nepripojený) robo197

    robo197
    Ja poznam jedneho, zameranie bytov atd.nebudem robit reklamu, ak si BA a okolie, mi napís správu, a dám ti kontakt nanho.

    už 5 rokov ci kolko chodí do školy, ma aj certifikát .
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Richard Ved ked tu bude radit, tak bude mat reklamu a bude aj medzi odbornikmi www.porada.sk/odbornici
    robo197 Tolko uz od neho viem, ze všetko nemozes brat všeobecne, to su len knihy.

    Byt zamera, delí podla sektorov, az potom povie presne co a ako ...
    fengsuej pozri si moj profil
    arizona myslis, ze za 4 roky nenasiel?
    kopretinka arizona,šak on odpovedal po 2rokoch,ale prrečo ty po 4?
    misoft Aby "reč" nestála.....
      zbaliť

    Kde najst odbornika na Feng Shui?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.