Zavrieť

Porady

Internetový obchod pre blbých

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chcem si zriadiť ku svojej kamennej predajni internetový obchod. Poradíte mi niekto prosím link , kde sa dá také niečo vytvoriť....zatiaľ zdarma, aby som zistila, či to budem vedieť vôbec urobiť a naplniť tovarom ?

Značka : "Nie som expert na PC" ....som len človek, ktorý si vie dať rady s PC na trošku vyššej ako minimálnej úrovni, ovládam Word,Excel, účt.programy, ale také niečo ako HTML a tvorba www mi nič nehovorí
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Naďa Majková Naďa Majková

Naďa Majková je offline (nepripojený) Naďa Majková

vdaka nasej legislatíve, zacinam mat plné zuby účtovníctva, preto vitam moznost spoluprce s rovnako postihutými ...viac
jess
Chcem si zriadiť ku svojej kamennej predajni internetový obchod. Poradíte mi niekto prosím link , kde sa dá také niečo vytvoriť....zatiaľ zdarma, aby som zistila, či to budem vedieť vôbec urobiť a naplniť tovarom ?

Značka : "Nie som expert na PC" ....som len človek, ktorý si vie dať rady s PC na trošku vyššej ako minimálnej úrovni, ovládam Word,Excel, účt.programy, ale také niečo ako HTML a tvorba www mi nič nehovorí
Skús novy obchodno-informačný systém spolocnosti ecomVia a.s. ktora sa zoberá práve podorou exportu v rámi EU a Azie. Pre klientov vytvara aj internetové obchody a poskytuje k nim full servis. Ich systém umožňuje propagaciu na všetkých jej 35 portáloch v Europe a Azii - podla vyberu a poziadaviek klienta. V pripade zaujmu, kontaktuj:
m.novosad(at)ecomvia.com
0 0
Yvett Yvett

Yvett je offline (nepripojený) Yvett

Za vyskúšaie určite stojí aj internetový obchod www.kseft.sk
Zatiaľ zadarmo, ľahko ovládateľný. Objednávky spoľahlivo chodia cez e-mail.
Doporučujem skúsiť.
0 0
instructor instructor

instructor je offline (nepripojený) instructor

Jess, ak by si bola blizko od KE, vedel by som pomoct...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
len pre info..
Daška - jess...už svoj virtuálny obchod zvládla...a myslím si, že celkom dobre..
0 0
peter007 peter007

peter007 je offline (nepripojený) peter007

vytvoriť internetový obchod sa dá aj na www.BiznisWeb.sk
0 0
Atomer.sk Atomer.sk

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac
peter007: toto je teme stara 6 rokov...
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Hm, u niektorých je čas relatívny pojem. Ale stále je to lepšie ako keď (krásne spojenie slov) som si ja sám odpovedal
0 0
reddwarf reddwarf

reddwarf je offline (nepripojený) reddwarf

Nikdy som nevyužíval podobné služby na vytvorenie e-shopu keďže som si vytvoril buď e-shop na mieru alebo som použil open-source riešenie, nakoľko sa zaoberám tak trochu webdesignom, grafikou a pod. Rád by som však upresnil, že stovky až tisícky za hosting mesačne je pekná blbosť. Nechcem tu síce robiť reklamu, no odporúčam www.websupport.sk (je tam hosting "na mieru" kde sa dá nastaviť ľubovoľná konfigurácia). Kvalita služieb a technická podpora (aj v tom v čom radiť vôbec nemusia, ale radia) je na vysokej úrovni. Bežný človek, ktorý si ide práve zakladať e-shop určite potrebuje 0-1 databáz, 0-1 e-mailov a cca 100MB priestoru. Platbu si dáš štvrťročne (myslím že oproti ročnej nepreplatíš ani cent - sú rovnako výhodné). Jediné čo treba zaplatiť na rok je doména - .sk sa dá kúpiť cca za 15-16€ (nepozeral som aktuálne ceny, je to odhad +-) a .eu sa dá kúpiť lacno už aj za 4-5€ v akcií (odporúčam www.idotz.net - pravidelne dávajú akcie na rôzne domény. SK sa neoplatí ale .info alebo .eu určite áno.) Ak by si potrebovala pomôcť, môžeš sa mi ozvať. Ak bude čas tak určite poradím.
0 0
migiv migiv

migiv je offline (nepripojený) migiv

Môžem odporučiť veľmi dobrý a moderný ........... s veľmi ľahkým ovládaním. Jednoducho si naklikáte Váš vlastný e-shop a máte okamžite možnosť si zriadiť svoj vlastný eshop. S týmto e-shopom môžu zákazníci pozerať alebo objednávať produkty okrem PC aj na tablete alebo aj na mobile. Dokonca som si všimol že je ho možné lokalizovať aj pre českú, nemeckú alebo anglickú verziu. Ja som bol na inom webshope a vedeli mi ho premigrovať na tento omnoho lepší. Maximálna spokojnosť!
Naposledy upravil arizona : 08.04.16 at 13:29
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať