Zavrieť

Porady

Bolo by možné, aby sa pri otvorenej otázke otvorila nová rubrika v novom okne?

Neviem, či som sa vyjadrila zrozumiteľne, tak opíšem:
Mám otvorenú otázku, ku ktorej sa mi marí (viem), že niečo podobné bolo v téme v inej rubrike. Hľadám teda súvislosť k otvorenej otázke, kliknem na ikonu Rubriky vľavo a po kliknutí na konkrétnu vybranú rubriku sa mi rubrika otvorí v pôvodnom okne, kde som mala otvorenú otázku, ku ktorej hľadám súvislosť.
Bolo by však možné urobiť to tak, aby som mala stále otvorené okno s pôvodnou otázkou a súvislosť v inej rubrike by som mohla hľadať v novo otvorenom okne (po kliknutí na názov vybranej rubriky by sa otvorilo nové okno)? Inak povedané mať súbežne otvorené obidve okná?
....
Naposledy upravil luja5 : 01.12.13 at 10:45 Dôvod: posunutie otázky
4 komentárov     zbaliť
KEJKA mne sa pri odpovedi vždy otvára nové okno, ak odpoviem na 5 otázok, mám 5 okien + to pôvodné. Podľa mňa som si nevedomky niečo zaklikla, čo umožňuje otvárať tie nové okná, akurát, že to neviem nájsť. Možno to nie je to, o čom píšeš ty, možno pomôže.
misoft Máš v prehliadači nastavené otváranie nového odkazu na samostatnej karte prehliadača
luja5 Kejka, asi si nerozumieme. Mne nejde o odpoveď. Ja len chcem hľadať v inej rubrike inú podobnú tému, ktorá môže súvisieť s otázkou, na ktorú uvažujem odpovedať, ale na mieste otázky sa mi otvorí okno s tou rubrikou, v ktorej chcem hľadať.
Ako keď máš otvorenú knihu, k nej si otvoríš druhú knihu, lebo v nej potrebuješ niečo pohľadať k tomu, čo je v prvej knihe, ale knihy si nepoložíš vedľa seba, aby si ľahšie mohla porovnávať, ale komínkovo na seba. Tú prvú knihu teda nevidíš.
luja5 Mosift – keď pri kliknutí na názov témy na hlavnej stránke sa mi téma otvorí v novom okne, tak asi áno, alebo nie? Aspoň som si myslela, že keď sa mi nová téma v novom okne otvára, že je to vec systému nastavenia na Porade, pri otváraní tém v novom okne som nič nastavovať nemusela a robí mi to tak :rolleyes.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ja vtedy klikam na rubriku PTM a vyberiem otvorit na novej karte

    ale nevadilo by mi ani keby to bolo tak ako ty navrhujes - avsak otvaranie na novej karte
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luja5 Ach jaj, keď ja ani neviem, aký je rozdiel medzi oknom a kartou, ale myslím to, keď mi k tomu pribudne aj ďalší "chlievik" v zozname otvorených stránok na hornej lište.
    avalik chlievik na hornej liste je karta
    luja5 Porada je naozaj super, čo sa tu ja všetko naučím. Ďakujem za vysvetlenie.
      zbaliť

    Bolo by možné, aby sa pri otvorenej otázke otvorila nová rubrika v novom okne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.