Zavrieť

Porady

Domena a webhosting - odporucte

Za domenu rocne platim registratorovi 19,90 € bez DPH.
Za webhosting 59,- € bez DPH - tuto cenu mam rovnaku za domenu s eshopom aj za druhy webhosting na ktorom nie je ziadna stranka, len domena s emailami.

Pri googleni som nasla podstatne nizsie ceny, len neviem aka je kvalita. Viete mi teda odporucit nejake firmy, ktore by mi rovnake sluzby poskytovali za prijatelnejsie ceny.
.
posuvam
Naposledy upravil avalik : 28.11.13 at 13:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    doména na rok - 12,29 a hosting podľa objemu:

    - 4 GB priestoru pre web a e-maily neobmedzený počet schránok a aliasov neobmedzený počet subdomén - 22,68
    - 15 GB priestoru pre web, e-maily a databázy, neobmedzený počet schránok a aliasov, neobmedzený počet subdomén, ideálna služba pre redakčné systémy a e-shopy - 40,62
    - neobmedzený multihosting pre 30 samostatných domén, neobmedzene veľký priestor pre web, neobmedzená veľkosť databáz, neobmedzený počet schránok a aliasov, neobmedzený počet subdomén, ideálna služba pre náročné portály, redakčné systémy a e-shopy - 65,88

    ceny sú bez dph, a z tých mám 5% zľavu za vernosť :-))

    command je offline (nepripojený) command

    command
    A u koho mas teraz hosting? Napr ja platim za domenu rocne 12,3€ bez DPH a priestor zalezi od velkosti. Popripade napis sprvu nechcem tu vypisovat stranky kvoly reklame.
    Richard Kludne píš, ak si ľudia radia a nie je to spam tak to nevadí. (ak neodporúčaš seba alebo kamaráta)
    avalik mam to u All4Net

    Domena a webhosting - odporucte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.