Zavrieť

Porady

Dymiace kreslo

Dobrý deň,


chcem sa s Vami podeliť o včerajší zážitok.Takže,včera u nás doma prebiehal deň, ako každý iný.Papučková kultúra,zapnutá telka a pozerali sme film,ktorý som si stiahol z netu.Pravidelne si vždy okolo 18.00 varím kávičku.Takže aj včera som si išiel do kuchyne uvariť kávu.O chvíľu pribehla za mnou aj manželka,že si ide aj ONA urobiť kávu.Čo mi bolo dosť čudné,lebo v stačilo iba zakričať z obývačky,že má chuť na kávu a ja by som ju urobil aj pre ňu.Lebo vlastne takto to bežne robievame.Takže sme si tu kávu uvarili a každý si niesol svoj pohár smerom do obývačky kde sme chceli dopozerať film.Ako prvá šla manželka a ja som cupkal za ňou.Keď vošla do obývačky zrazu mi hovorí......TU NIEČO HORÍ,LEBO CÍTIM DYM,CÍTIŠ HO AJ TY????..spýtala sa ma.V tom okamihu som ho zacítil aj ja.Vystrašený som rýchlo položil kávu na stôl,pozerajúc sa dookola,čo sa vlastne deje.Okamžite som sa išiel pozrieť na zásuvku za televízorom..tá bola v poriadku,skontroloval som aj ďalšiu z ktorej sú napojené laptopy...tá bola tiež ok.Nechápavo som stal uprostred obývačky aj s manželkou.V tom sa ma znova hovorí...AHA POZERAJ SA VIDÍŠ AJ TY TEN DYM???....a prstom pritom ukazovala na kreslo.Môj zrak sa uprel na miesto ,na ktoré mi ukazovala.Neveriacky vlastným očiam a komentárom PANEBOŽE TO ČO JE... som videl,ako oblak dymu pomaličky stúpa smerom hore a pritom bolo všade cítiť strašný zápach spáleniny.Cez kreslo bola prehodená manželkina mikina ,tak som ju v okamihu schmatol a odhodil na zem.Zrazu v jednej sekunde sa tento dym rozplynul.Tak záhadne ako sa zjavil ,rovnako sa aj stratil.V tom istom okamžiku manželka zasvietila stropné svetlo,lebo jemne svietila iba malá lampa s televízorom.Dobrých pár sekúnd sme mlčiaci nechápavo na seba pozerali.Pomaly som začal kontrolovať kreslo zo všetkých strán,no nič čo by javilo známky spáleného miesta som nenašiel.Pozeral som aj mikinu ,ktorú som predtým odhodil na zem.No tá bola tiež v poriadku.Otvorili sme okná aby sa ten smrad spáleniny vyvetral.Manželka zavolala aj dcérku ,ktorá bola aj s kamarátkou v izbe nech okamžite príde do obývačky.Obe prišli k nám a ich prvá veta bola...PREBOHA ČO TU HORÍ,AKÝ TU JE STRAŠNÝ SMRAD.
Usporiadat
poltry poltry

poltry je offline (nepripojený) poltry

srska
poltry
srska
tento by vedel - myslím toho komentátora

srska ,ale len srší s Teba sranda......ste tu taká VEĽKA RODINA SRANDISTOV
by si bol prekvapený čo všetko taký šaman vie vysvetliť. dymiace kreslo - toť malina pre šamana

DOBRE MOJA...nechaj to tak ty šamanka
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

srskaaaaaaaaa,ty šamanka stará
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Poltry, tu sa človek vďaky nedožije za skvelý sci-fi román, ich zaujímajú také prízemné veci ako tangáče, záhorácka fazuľovica s údeným, marihuana a zbabraný sex .......
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hubatá
Poltry, tu sa človek vďaky nedožije za skvelý sci-fi román, ich zaujímajú také prízemné veci ako tangáče, záhorácka fazuľovica s údeným, marihuana a zbabraný sex .......
Hm ...hubík , Ty si ale asi potom z inej galaxie ...

Keď si vezmem nejaké sci - fi , tak čítal som už aj lepšie , ako poviedku " Dymiace kreslo "...a aj videl nejaký ten film ...
Tangáče nejak neriešim , šnúrka do riti zarezaná ???...nech si každý nosí , čo len chce . Ale inak poviem , že tangáče na peknom ženskom tele sú krásna vec ...
Fazuľovicu a marišku nejak nemusím ...obe škodia ...

...a ten zbabraný sex ???...ak je toto pre Teba prízemná vec , nuž potom vďaka ...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stručne a jasne, čo by si robil na jeho mieste?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pokiaľ človek nezažije niečo zvláštne čo sa nedá vysvetliť neuverí....že sa veci dejú....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Stručne a jasne, čo by si robil na jeho mieste?
Nechať veciam voľný priebeh - pokiaľ neškodí, je to v poriadku.........
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
hubatá
... a zbabraný sex .......
To ako vyzerá?
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ako? Nuž začne ti dymiť kreslo ......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Stručne a jasne, čo by si robil na jeho mieste?
Otázka na mňa ???

Nuž videl a zažil som všeličo ...
...dostrieľané srdce a chlapec žil , hada proti vetru piškať ...
Ale dymiť kreslo teda ešte nie ...

Takže .........Neviem .
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

áááá začína čas adventu, čas žobrania od všelijakých nadácií založených tými ktoré by neboli potrebné keby zakladatelia nekradli: prispejte na chorých, na opustené deti v detských domovoch, na starých, chudobných, na opustených psíkov, na mačičky ........ Je tu čas vetrania drahých kožuchov manželiek prominentov pred TV kamerami ako varia čaj, kapustnicu, s perfektným make-upom ako štítivo hladkajú psíka, aby bolo vidno prstene .......

A neprispejem!!!
Nemienim podporovať svojimi peniazmi vychádzajúce spevácke hviezdičky aby sa zviditeľnili pred TV a pritom za celý rok nenasypali túlavému psíkovi alebo mačičke ani granule pod kontajner. Nepošlem sms, lebo tamtí vidia v podhradí žobrákov a majú takú moc aby to zmenili. Neprispejem lebo si neobuli gumáky aby lopatou pomohli vyhadzovať bordel po povodni, aby v land-roweri doviezli minerálky do vytopenej dediny, neprispejem lebo 95 % detí z detských domovov má žijúcich rodičovm, ale nepracujúcich z ktorých sa stávajú neprispôsobiví za čo môžu zasa len tí na hradnom kopci.

Takže Hubatá neprispeje!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hubatá
áááá začína čas adventu, čas žobrania od všelijakých nadácií založených tými ktoré by neboli potrebné keby zakladatelia nekradli: prispejte na chorých, na opustené deti v detských domovoch, na starých, chudobných, na opustených psíkov, na mačičky ........ Je tu čas vetrania drahých kožuchov manželiek prominentov pred TV kamerami ako varia čaj, kapustnicu, s perfektným make-upom ako štítivo hladkajú psíka, aby bolo vidno prstene .......

A neprispejem!!!
Nemienim podporovať svojimi peniazmi vychádzajúce spevácke hviezdičky aby sa zviditeľnili pred TV a pritom za celý rok nenasypali túlavému psíkovi alebo mačičke ani granule pod kontajner. Nepošlem sms, lebo tamtí vidia v podhradí žobrákov a majú takú moc aby to zmenili. Neprispejem lebo si neobuli gumáky aby lopatou pomohli vyhadzovať bordel po povodni, aby v land-roweri doviezli minerálky do vytopenej dediny, neprispejem lebo 95 % detí z detských domovov má žijúcich rodičovm, ale nepracujúcich z ktorých sa stávajú neprispôsobiví za čo môžu zasa len tí na hradnom kopci.

Takže Hubatá neprispeje!

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no teda!..to, čo sa nikdy nikde nestane, na porade je bežná vec!..zatiahnuť do ducháriny tangáče a zbabraný sex- dobre som sa tu zasmiala!..
..ale celkom vážne k téme...ak máš známeho, čo má mačku, alebo psíka, priveď ich do svojho bytu,tak na dve, tri hodinky.,aj dlhšie ....zvieratá majú zvláštny cit pre to, čo nám je nepochopiteľné..tam, kde je spodná voda pod domom, alebo priveľmi železitá zem, alebo silnejšie magnetické pole, tam sa dobre necítia, neľahnú si tam a sú veľmi nepokojné...majiteľ zvieratka to potom bude vidieť, či sa v tvojom dome zvieratko "udomácni" tak, že si niekde ľahne a spokojne zaspí,alebo či chodí, hľadá, vrtí sa,ježí a cúva..vtedy sa bojí..a my nemusíme mať podozrenie, že v byte je niečo, lebo my nič nevidíme...ale zviera cíti..
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

hubatá
áááá začína čas adventu, čas žobrania od všelijakých nadácií založených tými ktoré by neboli potrebné keby zakladatelia nekradli: prispejte na chorých, na opustené deti v detských domovoch, na starých, chudobných, na opustených psíkov, na mačičky ........ Je tu čas vetrania drahých kožuchov manželiek prominentov pred TV kamerami ako varia čaj, kapustnicu, s perfektným make-upom ako štítivo hladkajú psíka, aby bolo vidno prstene .......

A neprispejem!!!
Nemienim podporovať svojimi peniazmi vychádzajúce spevácke hviezdičky aby sa zviditeľnili pred TV a pritom za celý rok nenasypali túlavému psíkovi alebo mačičke ani granule pod kontajner. Nepošlem sms, lebo tamtí vidia v podhradí žobrákov a majú takú moc aby to zmenili. Neprispejem lebo si neobuli gumáky aby lopatou pomohli vyhadzovať bordel po povodni, aby v land-roweri doviezli minerálky do vytopenej dediny, neprispejem lebo 95 % detí z detských domovov má žijúcich rodičovm, ale nepracujúcich z ktorých sa stávajú neprispôsobiví za čo môžu zasa len tí na hradnom kopci.

Takže Hubatá neprispeje!
Hubík - hádam si ich doteraz "nepodporovala"?



Lebo ja som NIKDY na tie ich SMS a iné oné sprostosti ani jeden cent (alebo milicent) nevyhodil - a viem prečo - ja to totiž NESLEDUJEM!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Skúsim sa vrátiť k téme...

Keďže chvíľu pred kliknutím na Tvoje "dymiace kreslo" som našla na porade tento obrázok, ako prvé mi napadla asociácia s Kotlebovým kreslom - dym aj smrad by súhlasili... A bude mu v ňom určite poriadne horúco, lebo všetci mu budú podkladať polená... Lebo narušil homogénnosť červenej mapy/masy ficovoličov... Len neviem, či pomôže, keď pootvára na župe /či skôr žumpe/ okná dokorán...

A teraz vážne: ja Ti verím. Teda verím, že existujú javy, ktoré si človek logicky nedokáže vysvetliť a zdôvodniť /osobná skúsenosť/.
Holubom, ktoré spomínaš, by som neprikladala význam - to je náhoda.
No možno by bolo zaujímavé vedieť, kto v tom Vašom byte /nie vchode/ býval pred Vami.
Alebo kreslo - kúpili ste ho so sedačkou, alebo je to nejaký sólo kus - darovaný či zdedený? Bolo/je to obľúbené miesto niekoho z rodiny? A osobitná téma je samovznietenie...
Naposledy upravil Oliwa : 26.11.13 at 14:41
1471186_573555382718250_273713007_n.jpg  
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

hubatá
áááá začína čas adventu, čas žobrania od všelijakých nadácií založených tými ktoré by neboli potrebné keby zakladatelia nekradli: prispejte na chorých, na opustené deti v detských domovoch, na starých, chudobných, na opustených psíkov, na mačičky ........ Je tu čas vetrania drahých kožuchov manželiek prominentov pred TV kamerami ako varia čaj, kapustnicu, s perfektným make-upom ako štítivo hladkajú psíka, aby bolo vidno prstene .......

A neprispejem!!!
Nemienim podporovať svojimi peniazmi vychádzajúce spevácke hviezdičky aby sa zviditeľnili pred TV a pritom za celý rok nenasypali túlavému psíkovi alebo mačičke ani granule pod kontajner. Nepošlem sms, lebo tamtí vidia v podhradí žobrákov a majú takú moc aby to zmenili. Neprispejem lebo si neobuli gumáky aby lopatou pomohli vyhadzovať bordel po povodni, aby v land-roweri doviezli minerálky do vytopenej dediny, neprispejem lebo 95 % detí z detských domovov má žijúcich rodičovm, ale nepracujúcich z ktorých sa stávajú neprispôsobiví za čo môžu zasa len tí na hradnom kopci.

Takže Hubatá neprispeje!
Hubka, sorry, ale nezmýlila si si tému? Lebo ak toto má byť reakcia na "dymiace kreslo", tak neverím vlastným očiam. Veď poltry nechcel, aby mu niekto prispel na nové...
1 0
annamari annamari

annamari je offline (nepripojený) annamari

No konecne viem,co znamena horuce kreslo....ci?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať