Zavrieť

Porady

Ahoj ja sa chcem spytat,moze zena otehotniet ak ket nema plodne dni pred nechranenym sexom?

No a kto ma vacsiu skusenost s antikoncepciami,zeby mi poradil?alebo aj nejaku tabletku ktoru uz ma niekto odskusanu a vie ze ponej nemozu baby ostat..
Naposledy upravil tomik212 : 25.11.13 at 18:19
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Urcit plodne dni je ako predpovedat pocasie. Su urcite pravidla, ale pozri koljokrat predpoved nevyjde..

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    http://lesk.azet.sk/clanok/7700/tajo...-kedy-nie.html

    KEDY STE NAJMENEJ A KEDY NAJVIAC PLODNÁ
    Technicky je oplodnenie možné iba počas ovulácie – to je v priebehu 12 – 24 hodín života dozretého vajíčka, no v praxi je to zložitejšie. Ak chcete zistiť, kedy približne ovulujete, odpočítajte od počtu dní vášho cyklu 14 dní. Takže, ak má váš cyklus 32 dní, po odpočítaní 14 dní vám vyjde, že ovulujete v 18. deň od začatia menštruácie. No keďže sa váš cyklus môže z mesiaca na mesiac meniť, za najrizikovejšie dni z hľadiska otehotnenia môžete brať aj dva dni pred predpokladanou ovuláciou a dva dni po nej – to je celkovo päť dní. Riskantných však nie je len 5 dní okolo dňa ovulácie, ale teoreticky plodná ste aj tri dni predtým, pretože spermia môže vo vašom tele prežiť až 72 hodín a dožiť sa ovulácie. Najmenej plodná ste 10 dní pred menštruáciou a týždeň po nej. Ak v tom máte zmätok, používajte ochranu alebo antikoncepciu stále – vyhnete sa omylom s malou násobilkou. Okrem toho, sexuálne prenosné choroby nemajú svoje plodné a neplodné dni.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ahoj ja sa chcem spitat,moze zena otehotniet ak ket nema plodne dni pred nechranenym sexom?
    ...opýtaj sa učiteľky ...
    Táto aj hej
    http://www.topky.sk/cl/100370/136850...-na-internete-

    Po upresnení a doplnení otázky doplňujem No I.
    nejaku tabletku ktoru uz ma niekto odskusanu a vie ze ponej nemozu baby ostat..
    ACYLPYRIN ...žena ( dievča ) si ju dá tabletku medzi kolená a pevne stisne ...

    DOPLNENIE No II.
    tomik212 môj ...ak by si bol chlapec mojej dcéry , tak jej osobne zašijem pochvu , aby náhodou neotehotnela z takýmto debilom ...
    Silné slová , čo ???
    Ibaže ja som taký člen , že moje dievky boli vedené k tomu , aby si hociaký úd nedali vopchať ...
    Ozaj ... jedno podstatné si zabudol a aj ostatné poraďáčky - ženy nespomenuli ...
    To podstatné je to , že zodpovedná ženská pred užívaním antikoncepcie má ( mala by ) navštíviť gynekológa ....
    Naposledy upravil buchač : 25.11.13 at 19:22
    buchač Doplnenie ...
    pmajap všetkému rozumiem, ale ako si vedel, že nemala plodné dni....býva neďaleko?

    Ahoj ja sa chcem spytat,moze zena otehotniet ak ket nema plodne dni pred nechranenym sexom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.