Zavrieť

Porady

Ako nájdem prácu s Ivecom 5,5 tony?

Chcem skusit podnikat v autodoprave kupil som iveco s nosnostou 5,5 tony a tahat moze 8 ton za sebou lenze chcel by som sa opytat ako najdem robotu dopyd nato ci sa to vobec oplati
Naposledy upravil Richard : 29.11.13 at 07:24
avalik ako prve si prestuduj etiketu porady a daj naov otazky do suladu s nou http://www.porada.sk/etiketa-porady
Richard Upravil som ti názov, nabudúce daj výstižný názov otázky, každý tu potrebuje radu. Zaraď to do rubriky podnikanie, dal si to do kaviarne a zdá sa že to niektorí pochopili ako kaviarenskú debatu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    mladý muž, verím, že si robíš srandu, a celá otázka má slúžiť iba na vylúdenie úsmevu na tvári čitateľa... Nepokladám za pravdepodobné, že niekto kúpi najprv auto za ťažké peniaze a až potom zisťuje, ako ho využije... Ak to je pravda, tak ti dám jednu radu - daj si dve facky, ľadovú sprchu a hľaď čo najvýhodnejšie predať to auto...

    A ak si ho chceš nechať, daj ho pozrieť nestrannemu mechanikovi, aby si vedel, ake náklady môžeš v najbližšej dobe očakávať.
    Naposledy upravil jslancik : 28.11.13 at 15:32

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    tictac7, buchač, taiko, lujza.j, kopretinka, judit.esam
    Neužitočné (1)
    5
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Presne to isté mi napadlo ....
    taiko mozno sa mu pritrafilo za dobru cenu, alebo v konkurze a ked nenajde vyuzitie tak ho so ziskom preda.
    lujza.j alebo ho "kupil"ako dlžobu za niečo....
    Oliwa možno ho našiel niekde odstavený...
    Richard Podstata otázky bola ako nájde prácu. Načo riešiš ako a kde prišiel k autu? Ak vieš poradiť, tak poraď. Porada nie je priestor na komentáre, ktoré viac ublížia ako pomôžu.http://www.porada.sk/t228557-slusnost-na-porade.html
      zbaliť

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Existujú dopravné databanky, kde sa zaregistruješ a môžeš odchytávať dopyty na dopravu.
    Nie som z tejto branže, možno sa tu niekto nájde kto sa do toho vyzná a dá lepšie tipy a prezradí svoje skúsenosti.

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Holt - prototyp otázok "novej" porady a jej nových členov... A človek by si myslel, že ho už nič neprekvapí, alebo že na všetko sa dá zvyknúť... Ten "dopyd" nemá chybu... Samé novotvary - vidím, že náš jazyk sa vyvíja - lenže akým smerom...
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j
    jslancik smerom "dopydele"?
    Richard 1. Otazka nie je vystihnuta v nazve, to nema nic s novou Poradou, jednoducho je nekompetentne polozena
    2. Tvoja odpoved je rovnako proti etikete.
    tictac7 nechcem veľmi zabŕdať, ale ak je otázka zaradená v kaviarni..... kaviareň predsa nie je len o odborných radách, alebo lepšie povedané - do kaviarne si nechodím po odbornú radu....
    Richard to beriem ako zlý vtip
    Richard Ak sa tu budeme snažiť odpovedať na zlé otázky ešte horšími odpoveďami tak to tu môžeme rovno zabaliť. Potom sa môžeme len sťažovať že slušný človek sa tu nezastaví.
    tictac7 ...áno, nevydarený pokus o vtip
    kopretinka takéto otázky by som presúvala do nejakého "zvláštneho oddelenia",kde by bol popis,prečo je to zle a ako to majú opraviť.Ak tak neurobia,nebude nikto odpovedať.Konečne by sa naučili.
    marjankaj Richard má pravdu.
    Predsa nemôžeme chcieť, aby nováčik, ktorú rieši "súrny" problém, najprv študoval etiketu, prípadne aj gramatiku a logiku. On na to jednoducho nemá čas.
    Ten majú iba tí, čo tu stále vysedávajú a sem tam aj niečo poradia.
    avalik Richard, ak by otazky pred zverejnenim schvalovali moderatori/admin urcite by to tu bolo "cistejsie" - aby zase moderatori neboli velmi zatazeni, tak napr. nastavit, ze zadavatel po 10 pridanych otazkach bez nutnosti zasahu moderatora ma pravo zadat otazku bez schvalenia
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    takéto otázky by som presúvala do nejakého "zvláštneho oddelenia",kde by bol popis,prečo je to zle a ako to majú opraviť.Ak tak neurobia,nebude nikto odpovedať.Konečne by sa naučili.

    Ako nájdem prácu s Ivecom 5,5 tony?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.