Zavrieť

Porady

Danova evidenica- co si vstko mozem dat do nakladov?

Chcem sa spytat, ti ktori mate skusenosti, ci tam moze ist napriklad aj telefon ( ci ho musim mat na firmu pisany), alebo benzin ( ci auto musi byt na firmu), hygienicke potreby atd... proste co vsetko si mozem odpisat, dakujem.
9 komentárov     zbaliť
kn-alka ... a ak prezradíš, v čom podnikáš, možno ti aj niekto odpovie
marjankaj Hygienické potreby myslíš vložky, zubnú pastu, šminky a podobne?
veronikasad Janko, myslím že postačí solvina a uterák , príp. toaletný papier
marjankaj Veronika samozrejme. Ale ako odpovedať na takú nejasnú otázku?
V kozmetickom salóne tú solvínu asi nevyužije.
veronikasad Kde si "vyňúral" ten kozmetický salón ?
marjankaj To bol ako príklad.
Ja naozaj netuším, čo myslela pod hygienickými potrebami, ani ako slúžia s jej predmetom podnikania.
To sa mám vypytovať na všetky okolnosti? Veď keby to uviedla na začiatku, tak dostane hneď riadnu odpoveď.
marjankaj Napríklad ani netťuším, čo si ona predstavuje pod pojmom firma. Že by akciová spoločnosť?
shimao25 e-shop s oblecenim, topankmai, doplnkami
shimao25 prepacte, asi som sa nevyjadrila jasne ale ani vy ste mi okrem posmeskov velmi neporadili...uz som pisala ze e-shop s damskym oblecenim, topankami atd. , a pytala som sa kvoli tomu ze mam doma "kancelariu" cize si tam normalne mozem napisat ten stolik a stolicku z ikey, co som si kupila, pytala som sa za telefon kvoli vybavovackam, ze ci mozem mat aj sukromny a nejak si to odpisat, lebo firemny nevlastnim a teraz dost prevolam, a tie hygienicke potreby to bol priklad, ale ked mam doma kancelariu, jasne ze sa minie aj viac toaletaku a pod. :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    shimao25 e-shop s oblecenim, doplnaki, topankami damsky..no vyuzivam ho napr. ked potrebujem ist pre tovat na postu, colnicu, atd..
    shimao25 dakujem

    Danova evidenica- co si vstko mozem dat do nakladov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.