Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nastaviť si panty - neprilieha krídlo k rámu (alebo je rám skrútený, krivý).

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    aj u nás doma máme s jedným krídlom problém.....pretože akosi sa vo výrobe nepodarilo.....
    volala som známeho stolára, nech sa pozrie a ten už iba skonštatoval, že sa to nedá.....
    dali sme tam tesnenie a je to vyriešené......pretože sa pánty už nedajú nastaviť, nakoľko sú už teraz na doraz...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    je možné, že sa scvrkli gumené tesnenia....ja som sa chystala ich pravidelne prestreknúť silikonovým sprejom aby nestratili svoju pružnosť....ale kým som sa k tomu dostala.....tak som to pretesnila nanovo....teda som tam dolepila tesnenie....

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    dajte link, kde a aké tesnenie ste kúpili, vďaka.
    lujza.j je to obyč.tesnenie na okná, dvere....dá sa kúpiť kdekolvek ..na metre som kupovala napr. v BA-P.Biskupiciach železiarstvo u Tučeka
    KEJKA dakujem

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    ak je to možné, osloviť firmu, ktorá to montovala, ak nie osloviť firmu z okolia, ktorá má viacročné skúsenosti ideálne firmu, ktorá okná vyrába, tým pádom je schopná dodať aj potrebné náhradné diely nielen nastaviť okno.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j keby som ti porozprávala príbeh mojich troch okien tak....takže som to riešila ako som napísala....
    lapejko u nás v meste je výroba okien z profilov Gealan, pri sušení ostení sa kolegovi podarilo spáliť kus krídla, odniesol som do výroby, za dve hodiny bolo opravené, na mierne poškodený rám mi predali roztok na opravu povrchu.
    lujza.j tak bud rád, že takú možnosť ste mali...mne tri okná robila firma, ktorá pol roka po montáži u mňa...povyberala zálohy a to bolo všetko ludia nemali ani okná ani zálohy....
      zbaliť

    cez ram plast. okien prefukuje vzduch ked je vietor,neprijemne zvuky ako sirena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.