Zavrieť

Porady

Úprava videa v Pinnace Studio 16

Chcem sa spýtať mám dve kamery s ktorými som nahral video a chcem tieto dve videa zostrihal že napr.: najprv pôjde jeden záber z prvej K. a potom druhý záber z druhej K. Viete mi niekto poradiť aby mi zvuk nadväzoval na to prve video aby tam nebol skok. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    Ak spravne chapem tvoj problem : Jeden zaber pri inom zvukovom pozadi ako dalsie po par minutach resp. hodinach pripadne na inom mieste ( ina hudba, rusive pozadie a podobne) riesenie je napriklad:
    1)Daj obe videa pod seba kazde na inu stopu. 2)Vopred si urci casti z ktoreho videa pouzijes komplet zvuk bez video casti a z ktoreho video bez zvuku ( samozrejme len ak tam mas cast ktoru chces pouzit len ako zvukovu stopu, ale nepotrebujes video ). 3) Na zvolenej hlavnej casti si zaisti zvukovu stopu a vystrihni nepotrebnu video cast.
    4) Na druhej stope vystrihni komplet nepotrebnu zvukovu stopu 5) Napasuj/dopln videa a audio cast k sebe. Ak to chces upravit daj medzi medzi videa prelinacku. Zvuk zostane bez stisenia pri prechode medzi zabermi. Je to samozrejme len jedna z moznosti ale Pinacle 15 bolo podstatne jednoduchsie. Ak to este nemas kupene odporucam starsiu verziu. Chcu vzhladom dobehnut PREMIERU, ale ta je predsa o inom
    Ak chces pouzit komplet zvukove pozadie z oboch zaznamov, predpokladam ze poznas vkladanie prelinacky medzi nasnimane casti ktora ti prave zabezpeci plynuly audio a video prechod medzi zabermi. Popripade pozri co hovoria znalci:
    Naposledy upravil felix1 : 26.12.13 at 21:56

    Úprava videa v Pinnace Studio 16

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.