Zavrieť

Porady

Nevidím Ikonu Oberon - Agenda firmy

Včera som si stiahla Oberon - agenda firmy, ale nevidím novú ikonu, neviem ju nájsť ani v Programoch, ako je uvedené v pridanom návode. Prosím, čo mám urobiť? ako sa dostať k novej verzii?
Naposledy upravil Zuzka 335 : 28.12.13 at 20:18
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Spustiteľný súbor toho programu sa nachádza na tejto ceste:
    C:\OBERON\SHARE\SYSTEM\OBERON.exe
    takže si môžete k tomu hocikde spraviť ikonku resp. tzv. zástupcu.

    Otázky tohoto typu často vychádzajú od užívateľov, a to platí aj pre užívateľov používajúcich iné programy, ktorí nevedia používať patrične PC, resp. ho často zničia neustálym inštalovaním samých blbostí. Potom adminovia alebo ich známi takýmto užívateľom zvyčajne vytvoria profil s obmedzenými právami vrátane obmedzenia na inštalovanie nových programov, ale si často neuvedomia, že títo užívatelia si z času na čas musia upgradovať svoje účtovné programy a pod. A potom nejaká Zuzka nemá ikonku alebo podobné haluze.
    Naposledy upravil Zobraziť viac : 28.12.13 at 12:48
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zuzka 335 Hlboko sa ospravedlňujem za svoju neznalosť PC, som iba pokorný užívateľ, nie programátor. Postupovala som podľa nasledujúcej rady:C:\OBERON\SHARE\SYSTEM\OBERON.exe, ale OBERON. exe som predsa nenašla. Program som si samozrejme aj nainštalovala, veď s ním pracujem už 10 rokov, ale novú verziu Oberon Agenda neviem nájsť.
    Srdečná vďaka za OCHOTU.
    Zobraziť viac V prípade, že tam chýba spustitelný exe súbor, pochopitelne chýba aj ikonka. Je potrebné ten program znova nainštalovať, mali by sa chýbajúce súbory doplniť. Prípadne treba zavolať tej firme na helpdesk, oni už hádam budú vedieť kde je problém.
    Zuzka 335 Ďakujem veľmi pekne.
    Sarlotka a keby si si dala do vyhladavaca oberon agenda nenajde nic, (dole na liste, start, a do vyhladavaca napisat oberon agenda)
      zbaliť

    Nevidím Ikonu Oberon - Agenda firmy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.