Zavrieť

Porady

Iphone 5c

Zakúpila som čisto nový Iphone5c od slovenského predajcu a po nainštalovaní aplikácie Facebook, Shazam alebo Skype a po otvorení aplikácie ukazuje polovicu slov v slovenčine a polovicu tvoria čínske znaky ako napríklad pri príspevkoch like, komentovať, zdieľať, dokonca aj nastavenia účtu a iné mám samé čínske znaky. Nevie mi niekto poradiť, kde môže byť chyba?Bola som s tým aj v predajni iStores, ale mala som dojem, že pracovníci vedeli to, čo ja a nevedeli mi s tým pomôcť.... Nevie sa niekto z vás v tomto orientovať? Ďakujem
Naposledy upravil camille6 : 18.01.14 at 16:02
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    duves Dcerka po takom túži, tak jej taky stade kupim
    pivko Kamoš v októbri kúpil a už nefunguje ja som kúpil Samsung Galaxi S4 za 90 Eur a šlape bez problémov.
    duves a kde kupil? na ebay?
    pivko Tukcom Pattaya
    duves he?
    duves aha kamenny obchod, ved jasne, to nesmu ponukat na ebay.
    pivko Za stovečku v marci donesiem komukoľvek.
    duves Lákavé! Aké je tam menu, rozsypany čaj (čínske znaky), alebo aspon AJ?
    pivko České menu unlock pre všetky siete normálne funguje aj u nás.
    pivko Jediný háčik na Iphonoch fake je že šlapu na android , ale v podstate je to lepšie ako orig. lebo možeš do neho sťahovať čo len chceš.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.