Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lusssy je offline (nepripojený) Lusssy

    Lusssy
    podľa mňa netreba žiadny kurz keďže sa nejedná o remeselnú živnosť ale voľnú a tú môže robiť každý, kto splní podmienky pre živnostenské podnikanie + pokiaľ sa jedná o prácu s potravinami treba zdravotný preukaz od všeobecného lekára, stojí to cca 5€ a je to na nerčito, túto kartičku treba mať stále pri sebe a taktiež treba mať osvedčenie od regionálneho úradu verejného zdravotníctva o spôsobilosti na výkon epidemiologicky závažnej činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov, treba sa ísť nahlásiť na miestny RÚVZ, že si chceš spraviť skúšku, stojí to 50€, dajú ti študijné materiály a cca o mesiac máš skúšku, potom dostaneš osvedčenie, ktoré sa už po novom vydáva na neurčito a to tiež treba mať pri sebe

    ahojte, chcem otvorit rychle obcerstvenie, ale nie som vyucena v odbore, zodpovednou veducou by som bola ja, staci ak si urobim nejaky gastronomicky kurz?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.