Zavrieť

Porady

Preklepy

zakladám tému na odľahčenie - zaujímavé preklepy.
Párkrát sa mi stalo, že po vytlačení dokladu som zistila, aký zmätok sa mi podarilo vyrobiť. Z toho, čo si pamätám:

namiesto rozličný tovar som napísala - rozUličný tovar
namiesto Stanislav - SAtanislav...

Čo sa podarilo vám?
Usporiadat
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Tak zase ja poznám niekoľko pánov Kozovcov...
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
Prečítala som si všetky vaše preklepy. Sú super. Dávno som sa tak nezasmiala ako pri ich čítaní.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ešte že je tu takáto téma. Keď mi nie je do smiechu, prečítam si preklepy a zabudnem na starosti. Vďaka za dobrý nápad zverejniť prežité trapasy.
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Nie je to preklep ale jeden známy, predtým ako sa predstaví sa stále opýta: nekoktáš? Až potom povie svoje meno- Kotík.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Teraz som čítala nadpis Pochybnosti o útočníkovi z Glasgowa a ja som prečítala "pochybnosti o účtovníkovi..." . Takže to bol len preklep v mojej hlave alebo som už prepracovaná útočníčka
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Teraz som čítala nadpis Pochybnosti o útočníkovi z Glasgowa a ja som prečítala "pochybnosti o účtovníkovi..." . Takže to bol len preklep v mojej hlave alebo som už prepracovaná útočníčka
Jasné... útočníčka... na bránice čítajúcich:
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Aj mne sa stáva, že čítam niečo iné. Napr. dnes som tému "DPH na výstupe" čítala ako " DPH na ústupe"..... Nebolo by zle.....
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
lastovička - prepáč
Reklamácia Notebooku
odlomeny pán na notebooku čiže mechanická chyba takže nespadá to do záruky.No problém je že mi vydal pri preberaní výd.list,kde bolo že neuznávajú reklmáciu

Ktorý pán sa odlomil? Ten čo vybavoval reklmaciu?
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Simonab Pozri príspevok
Podelím sa aj ja s vami o svoj včerajší slovný preklep. Chystáme sa na dovolenku k moru a strašne sa vytešujem. Samozrejme aby bola dovolenka bez stresov snažím sa urobiť všetku robotku čo najskôr. Popri práci sa s manželom dohadujem čo nesmieme zabudnúť a tak, veď to poznáte. Teším sa hlavne na šnorchlovanie, manžel mi sľúbil, že mi kúpi okuliare aj šnorchel, aby som sa mohla potápať. No a ja som zavalila ocino už len podvojný ( chcela som povedať podvodný) fotoaparát mi chýba.
Po Ayiných podvojných plavkách tu máme už aj podvojný fotoaparát... pomaly komplet podvojná výbava na pláž
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Marianna01 Pozri príspevok
Po Ayiných podvojných plavkách tu máme už aj podvojný fotoaparát... pomaly komplet podvojná výbava na pláž
Kým nepláveme podvojne tak je to ešte dobre
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

abel Pozri príspevok
Teraz som čítala nadpis Pochybnosti o útočníkovi z Glasgowa a ja som prečítala "pochybnosti o účtovníkovi..." . Takže to bol len preklep v mojej hlave alebo som už prepracovaná útočníčka
Elenka aj ja som prečítala účtovníka asi to bude naozaj to prepracoavnosťou.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab Pozri príspevok
Elenka aj ja som prečítala účtovníka asi to bude naozaj to prepracoavnosťou.
Simonka... čo to je prepracoavnosť? Že by preklep? A môže to byť podvodná prepracoavnosť?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

MIRKA111 Pozri príspevok
Kým nepláveme podvojne tak je to ešte dobre
Podvojné plávanie je vždy zaujímavejšie, ako plávanie v podvojnom
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Napriek tomu, že som dnes prvý krát za počítačom, asi mám prepracovaný zrak - namiesto témy - nie som registrovaný, som prečítala nie som retardovaný.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
čo na žily - kŕčové

Po bocích je slovenský text - k dochutení a ako priesada do kúpelí. Na druhé straně je český text. Zde se jedná o původní ocet - s kyselinou maleinovou (C4H6O5),

Je úchvatné, ako Češi všetko zmäkčujú.... aby sme sa potom kúpali s priesadami!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Myslíte ,že prjekt = projekt?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Marianna01 Pozri príspevok
Napriek tomu, že som dnes prvý krát za počítačom, asi mám prepracovaný zrak - namiesto témy - nie som registrovaný, som prečítala nie som retardovaný.
Tak ja by som sa potešila, že si to niekto môže bez problémov povedať Ale s tým prepracovaným zrakom to bude zaujímavé asi aj u mňa - ja som namiesto Lekáreň prečítala LEKVÁREŇ. No čo, hladnej koze sa o petržlene sníva To asi preto, že som ešte neraňajkovala Alebo potrebujem nové okuliare?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Evka, to sa len tvoje hladné bruško zalizlo.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

lenkak Pozri príspevok
Evka, to sa len tvoje hladné bruško zalizlo.
Ešteže tak, lebo okuliare mám nové asi 2 mesiace a veru ten lekvárik je lacnejší ako okuliare
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

quote=Ľuboslav;499854]1. to obnovenie systemu by som nerobil. mam malu siet doma a viac menej sa staram aj o pocitace vsetkych znamych a s tymto nastrojom od mrkvosoftu mam len negativne skusenosti.

Žeby nejaký nový soft ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať