Zavrieť

Porady

Pojdem do basy ked som porusil podminku s probacnym dohladom?

Dobry den , sud mi dal za utok na verejneho cinitela podmienecny trest 3roky s dobou 5 rokov s probacnym dohladom a zakazom konzumacie alkoholu , potom som spravil trestny cin ublizenie na zdravi pod vplyvom alkoholu.Chcem sa opytat ci mi sud ulozi ten trest 3roky a ci mi plus k tomu pripocita aj trest ublizenia na zdravi.Nemam sancu aby mi sud ulozil protialkoholicke liecenie? Ako to bude prebiehat?K cinu som sa zatial nepriznal , bude pre mna lepsie ked sa priznam ? Aky trest ma caka ? Dakujem za odpovede
Naposledy upravil sakk0 : 25.01.14 at 18:33
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ak počas skúšobnej doby podmienečného odsúdenia dotknutá osoba nevedie riadny život (= ďalej pácha trestnú činnosť, dopúšťa sa vážnych priestupkov a pod.), prípadne nerešpektuje súdom uložené povinnosti alebo obmedzenia, súd spravidla nariadi výkon trestu odňatia slobody, ktorého výkon bol podmienečne odložený. Výnimočne s prihliadnutím na jednotlivé okolnosti prípadu môže súd ponechať podmienečné odsúdenie v platnosti a zároveň ustanoviť nad odsúdenou osobou probačný dohľad, primerane predĺžiť skúšobnú dobu alebo ustanoviť doteraz neuložené povinnosti alebo obmedzenia.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sakk0 Ved pisem ze uz mam probacny dohlad , da sa este predlzit aj toto?
    Mila123 čo si také vyviedol?
    sakk0 Ved hore je napisane
      zbaliť
    Žabinka tento obrázok ma pobavil..

    rendes.a je offline (nepripojený) rendes.a

    rendes.a
    Mal som dostat podmienku a medzi tim som dostal podmienku 3mesiace na rok za jazdu pod vpliv alkoholu
    Chobot A my teraz máme čo? Ľutovať ťa?
    willma ja si myslím, že odsedieť si to miesto neho ???

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    a zmestis sa do nej? A do ktorej by to malo byt? Co maju Ciganski diabli?

    Pojdem do basy ked som porusil podminku s probacnym dohladom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.