Zavrieť

Porady

Aký sw?

Mám sa rozhodnúť o novom sw pod Win. Mám možnosti Datalog, Navision, Codas a Softip. Softip a Codas som už čiastočne eliminovala, Navision sa mi zdá byť no....asi drahý, potrebujem účto, analýzy, financie hlavnú a valutovú pokladňu. Môžete mi niekto pomôcť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Práveže, dopravný sw máme od takých čo majú na trhu monopol/nebudem to rozvádzať/ a tieto sw nám ponúkli ,lebo na dopravný, dielňu a sklady majú spracované konfigurácie. Keby sme chceli iný, museli by sme si všetko sami financovať, a ešte by sme niesli riziko, či to bude spolu fachať.

    Miroslav je offline (nepripojený) Miroslav

    Miroslav
    A čo WinDUO, skúste si stiahnúť demo z www.acory.sk možno Vám bude vyhovovať, je jednoduché a nie drahé

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    potrebujem kvalitný mzdový sw, ktorý by ma nezruinoval a ktorý nemá drahú údržbu. robím mzdy na zákazku ako zivnostnícka a potrebujem kvalitné výstupy...datalock a softip odmietam uz dopredu, bohuzial ich poznam...
    mal by vediet spracovat a vytlačit mesacné výkazy do poistovni, spracovat a vytlacit kvartálne hlásenia na dane, statistiky a iné blbiny...o potvrdeniach o príjme ani nevravím...a este keby to tak malo kvalitnú personalistiku - prihlásky a odhlásky do poistovní, zápocty a tak...chcem vela?

    Miroslav je offline (nepripojený) Miroslav

    Miroslav
    Tak Vám doporučujem Solid. Navštív www.acory.sk alebo im zavolajte pošľu demo, myslím že to má všetko čo potrebujete.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    karkulka
    potrebujem kvalitný mzdový sw, ktorý by ma nezruinoval a ktorý nemá drahú údržbu. robím mzdy na zákazku ako zivnostnícka a potrebujem kvalitné výstupy...datalock a softip odmietam uz dopredu, bohuzial ich poznam...
    mal by vediet spracovat a vytlačit mesacné výkazy do poistovni, spracovat a vytlacit kvartálne hlásenia na dane, statistiky a iné blbiny...o potvrdeniach o príjme ani nevravím...a este keby to tak malo kvalitnú personalistiku - prihlásky a odhlásky do poistovní, zápocty a tak...chcem vela?
    karkulka, ešte som sa nestretla so softom, ktorý by "sám" robil prihlášky a odhlášky, zápočty (fakt!). Aj keď iba všeobecne, ale poradím. Mnohé firmy, ktoré vyvíjajú softy, alebo ich predávajú majú záujem o každého nového klienta a tak dávajú možnosť vyskúšať si daný soft (aj keď s určitými obmedzeniami - časovými alebo funkčnými), ale je tu tá možnosť. Preto odporučujem zohnať alebo stiahnuť z netu demoverzie a vyskúšať si. Možno na niektorom budete vedieť pracovať hneď a možno niektorý bude mať aj všetky vami požadované funkcie :-)
    Preto: hor sa do výberu!

    pozn.: pozrite do môjho profilu, tam mám uvedený soft na mzdy, ktorý používam - a som dosť spokojná - to je taká, moja, osobná referencia :-)
    Pekný deň

    anita je offline (nepripojený) anita

    účtovník, SZČO anita
    sw čo robí prihlášky a odhlášky nepoznám, ale ja robím na sw čo robí aj zápočtový list, potvrdenia o príjme, štatistiku, automatické hromadné príkazy na úhradu miezd zamestnancom na ich osobné účtu, s odvodmi do poisťovní, mesačné výkazy a pri ukončení zaznamenaného mesiaca mi preúčtuje mzdy do účtovníctva (hrubá mzda, odvody,zrážky...) V tom istom sw účtujem aj sklad, dopravu, majetok, saldo, DPH čiže mám jedného klienta komplet so všetkým. Pre jednoduché účto je to INSYPOJ a pre podvojné INSYPOP. A nie je to drahé. Pracujem s ním už 10 rokov.

    Miroslav je offline (nepripojený) Miroslav

    Miroslav
    Nuž ja zasa musím obhájiť SOLID od acory, presne to čo potrebujete to robí a som s ním veľmi spokojný, tlačí to všetky výkazy do poisťovní a môžem sa aj rozhodnúť či celé tlačivo alebo mi údaje vloží do originálneho tlačiva

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    všetko čo potrebuješ okrem prihlášok a zápočtov PERFEKTNE robi OLYMP www.ksor.sk - su flexibliny, všetky zmeny okamžite na nete, roky som moc spokojna - v Blave moc fajn ludia v Suma Consulting - poradia su ustretovy... no fajn.
    aj tu je o tom SW nieco , naklikaj si ho pod Sw - tvermi a o nich "OMEGA,OLYMP ALFA"

    ORLEN je offline (nepripojený) ORLEN

    ORLEN
    V ZIADNOM PRIPADE NIE DATALOck. Od Krosu software technika nevidis. Vsetko funguje ako ma. Ibaze datalock ma spústu chýb a uz pri jednej preinstalácii sa môze vsetko zrutit. Až pri tomto software som sa naučila čo je zalohovanie.

    ORLEN je offline (nepripojený) ORLEN

    ORLEN
    SWAY, NA MZDY TI ODPORUCAM OBERON je lacny a perfektny. Spracovanie mzdy 1 pracovníka Ta stoji 5 Sk. Ak mas len 2-3 zamestnancov staci ti demo . Program je skoro podobný Olympu, ale jednoduchsí. Ak ma kontaktujes, alebo firmu Storm s.r.o., Poprad www.storm.sk poslu ti CD.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.