Zavrieť

Porady

Ako nastaviť prístup aplikáciam na internet?

Ahojte, mám od začiatku problém s novým notebookom od HP. Ide o pripájanie aplikácii k internetu. Proste z času na čas nepovolí prístup na internet aplikáciam ako obchod (windows 8.1), aplikácia priamo z obchodu nejde takmer ani jedna, pokerstars, uTorrent, Battlefield, Origin, prehrávače blbnú, no a v tom najlepšom prípade to nepustí na net ani prehliadač. Net je pritom veľmi rýchly a desktope a mobile šľape úplne všetko. Najprv som skúšal cez firewall umožňovať appkam prístup na net čo dočasne pomohlo, ale teraz vypadávajú opäť. Dokonca som celý firewall aj vypol a problém pretrváva. Je to naozaj zvláštne, lebo raz nejde nič, inokedy len jedna z aplikácii, niekedy reštart pomôže, inokedy zas nie. Proste neviem v tom nájsť žiadnu logiku, aby som tento problém odstránil. Vedeli by ste mi niekto pomôcť? Ďakujem....
Naposledy upravil Slavko Indect : 12.02.14 at 10:48
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Povoliť vo firewalle. Ten blokuje pripojenie i využívanie aplikácií, ktoré sa na internet pripájajú.
    Slavko Indect ale ja aj ked ich dam povilit tak mi to vypadava....a uz som ho vypol uplne a aj tak mi niektore vypadavaju

    Ako nastaviť prístup aplikáciam na internet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.