Zavrieť

Porady

Ako si nárokovať všetko po autonehode

Ahoj

2.2.2014 som bola učastničkou dop.nehody kde do mna baburalo druhe auto, ktorého vodoč bol uznaním viníkom bol mu zobratý vod. preukaz na rok a pokuta. Mna odviezla RZP na ošetrenie do nemocnice, toho casu som na PN ktorá trvá už 10 dní mám blokaciu krčnej chrbtice, narazené rameno a hematomy po tele. Auto mi poistovna uznala ako totalku malo 5,5roka poistene v HP bolo 15000E. Dnes som sa informovala na poitovni ako to prebieha a povedali ze sumu mi zatial nevedia povedat a vrak dali na elektronocku aukciu. Chcela som si dat vypracovat vlastny znalecky posudok aby bolo objektivna cena auta pred havariou a nechcely to uzna ze oni maju vlastné tabulky.

Prosím poradte niekto.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ako si nárokovať všetko po autonehode
    Ak nebudeš spokojná s výsledným riešením s poistným a prípadným odškodnením zdravotných problémov , tak posledná inštancia je súd .
    Samozrejmosťou sú všetky náležité doklady , svedectvá , posudky ...
    Maris7755 Ďakujem

    čitala som o firmach ktore nieco taketo vybavia za teba a beru provizie z vymozenej sumy a nie ako advokáti uz pomaly pri vstupe knim......

    Ako si nárokovať všetko po autonehode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.