Zavrieť

Porady

Podvod s ponukanou pracou na bazoši

Bol niekto podvedeny s ponukanou pracou,jednalo sa o ponuku s názvom súrne,jednalo sa o slepačiu farmu s platom 10 eur na hodinu č. inzerátu 34232936 a bolo tam uvedené tel. č. 0917529444 potrebujem sa s niekým spojiť ak bol podvedený tak isto ako ja
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Na bazosi mas skusenosti inych ludi, ktori mu tiez naleteli, spoj sa s nimi-mozno aj admin pomoze a mozete podat spolocne podnet na Policii na presetrenie podvodu
http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?m...9444&jmeno=mgr

...mrk aj sem " Kto sa chce pridat,nech sa ozve na txt-e v tv Markiza na nick KOBOLD"

...ten clovek ma inzeratov plny web, urite sa vas najde viac https://www.google.sk/search?q=09175...m=122&ie=UTF-8

Ale kontakty na podvedenych hladaj skor na tych weboch, nie kazdy chodi na Poradu
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Ericka12 Ericka12

Ericka12 je offline (nepripojený) Ericka12

odporucam aby ste boli viaceri ked ste a podali hromadne trestne oznamenie.. policia v takom pripade bude ryclejsie konat
0 0
Ericka12 Ericka12

Ericka12 je offline (nepripojený) Ericka12

*rychlejsie
0 0
wolf123654 wolf123654

wolf123654 je offline (nepripojený) wolf123654

na bazosi ked si dam inzerat dotycneho a ohodnotenie dotycneho sa najde jeden pan ktory by sa chcel tak isto spojit ,lenze neviem ako mu odpovedat kedze je to cez txt markizy a ma nick KOBOLD, nevie mi niekto poradit ako sa da odpovedat cez teletext na tento nick? Kedze netravim vela casu pri tv prosim navod ako na to, dakujem.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

wolf123654
na bazosi ked si dam inzerat dotycneho a ohodnotenie dotycneho sa najde jeden pan ktory by sa chcel tak isto spojit ,lenze neviem ako mu odpovedat kedze je to cez txt markizy a ma nick KOBOLD, nevie mi niekto poradit ako sa da odpovedat cez teletext na tento nick? Kedze netravim vela casu pri tv prosim navod ako na to, dakujem.
Netusim, ako sa da odpisat na TXT. Nema tam ten pan uvedeny na seba kontakt?
Alebo napis na bazos medzi ostatne hodnotenia svoj mail, mozno sa ti ozve.
0 0
wolf123654 wolf123654

wolf123654 je offline (nepripojený) wolf123654

Skusim
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať