Zavrieť

Porady

Pokrovy turnaj na dedine

Dobry den. Mam jednu otazku. Chcel by som organizovat pokrovy turnaj na dedine v kulturnom dome. Neislo by o ziadnu hernu a ani o pravidelnu zalezitost. Bolo by to max 2krat rocne. Vedel by mi niekto poradit ako sa to da, aby to bolo legalne?....Viem, ze ked chcem mat hernu a podobne, tak muism mat licencie na stoly, ale ja nechcem nic take. Vedel by mi niekto poradit?Dakujem
Naposledy upravil Chobot : 20.02.14 at 13:25
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    A kto budú účastníci? Bude nejaké štartovné? Budú aj finančné či nepeňažné výhry? Kto môže súťažiť?

    Ak to bude verejné a budú nejaké peňažné či hmotné výhry (sem nerátam diplom za umiestnenie), tak už to je hazardná hra či lotéria a platia ustanovenia zákona o hazardných hrách a lotériách.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    okort V prvom rade dakujem za odpoved. No malo by byt stratovne a penazne vyhry. A vedel by si mi povedat ake su tam presne podmienkky?..myslim tak, ze ci sa da vybavit jednorazovu licenciu na 1 turnaj, alebo ako to funguje..urcite by som nechcel zaplatit rocnu co ked dobre viem je okolo 1500 eur.Dakujem
    Chobot Tak na takéto hry budeš potrebovať všeobecnú liceniu. Poplatky za všeobecnú licenciu, ako som správne pochopil, sú:

    35 EUR za oznámenie
    200 EUr za jeden stôl
    1000 EUr zábezpeka na bankový účet vinkulovaný v prospech min. financií.

    Hore, do tvojho príspevku som ti pripojil Finančného spravodajcu, kde boli zverejnené podmienky všeobecnej licencie.

    Pozri aj stránky pokrových klubov, možno tam nájdeš niečo užitočné pre teba:

    http://allinpokerclub.webnode.sk/new...rstvo-o-radu-/

    http://www.pokerportal.sc/spravodajs...terstvo-o-radu

    Kde sú tie časy, keď sa v nedeľu zišli chlapi v krčme, popili a zahrali si mariáš za peniaze.....
    okort Fuhh, tak to je dost silna kava. Tak ako 200 eur ya stol, to je dost, a o tej yabespeke na ucet ani nehovorim. A to som len chcel ye poyvem znamych a spravim turnaj a to je vsetko, ale ze tolko to stoji...to by som musel mat dobreo sponzora...Diky pekne
    Chobot Však sa dohodnite partia, zavrite sa v kultúráku a zahrajte si hoci aj delý deň poker. Dnu nikoho ndvpustíte, bude to uzatvorená spoločnosť. Aj o peniaze môžete hrať.
    LukyKs Ako keby sa poker nemohol hrať o zápalky - to by organizoval jeden

    A potom by som ja zriadil výkup použitých zápaliek
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Chobot (Dnes 15:23)
    Kde sú tie časy, keď sa v nedeľu zišli chlapi v krčme, popili a zahrali si mariáš za peniaze.....
    ...a veríš , že to ešte aj funguje ???

    Funguje aj pravidelný turnaj ... hraje sa o prachy , chlastá sa , tlačí do hlavy guláš ...
    Žiadne povolenia , ohlasovanie a iné . Všetko sa deje v rámci športových činností v obci .
    Nejde ani o mariáš , ani poker ...na názov hry si nespomeniem ...

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    obist sa to legalne neda. problem by si mal keby sa niekomu zdalo ze mal nejake peniaze vyhrat a udal by ta o zetony hrat mozete o peniaze nie

    Pokrovy turnaj na dedine

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.