Zavrieť

Porady

Software pre Školskú jedáleň

Prajem pekný deň všetkým poraďákom,

hľadám nejaký vhodný program na evienciu pre školskú jedáleň, malo by to byť sklad, stravné, receptúry, dochádzka, tlač šekov, eviedencia preplatkov a nedoplatkov, stravný list, obratova supiska, prijemky, fakturacia a pod...

stretol sa už niekto s niečím podobným, vie poradiť, odporučit?

dakujem
Naposledy upravil gu100 : 29.03.06 at 14:13
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adka2001 je offline (nepripojený) adka2001

    adka2001
    áno, viem o tom, že v istej jedálni používajú program Owertura, je to produkt nejakej žilinskej spoločnosti, ale nič bližšie neviem, viem len to, že sú s ním max. spokojní - klientova manželka.

    betkag je offline (nepripojený) betkag

    betkag
    gu100
    Prajem pekný deň všetkým poraďákom,

    hľadám nejaký vhodný program na evienciu pre školskú jedáleň, malo by to byť sklad, stravné, receptúry, dochádzka, tlač šekov, eviedencia preplatkov a nedoplatkov, stravný list, obratova supiska, prijemky, fakturacia a pod...

    stretol sa už niekto s niečím podobným, vie poradiť, odporučit?

    dakujem
    Zdravím poradu. Tiež hľadám niečo pre našu jedáleň a objavila som na nete: www.soft-gl.sk
    Skús sa na to pozrieť.

    gu100 je offline (nepripojený) gu100

    gu100
    betkag
    Zdravím poradu. Tiež hľadám niečo pre našu jedáleň a objavila som na nete: www.soft-gl.sk
    Skús sa na to pozrieť.

    ano, dakujem, vsimol som si to uz davnejsie, ale nie je to celkom ono asi, co by som hladal, ta praca s tym programom mi pripada trosku tazkopadna a zlozita (mamina ma cosi vyse p..desiat rokov, a s PC sa iba uci, tak viem asi, co a ako by zvladla...

    ale dakujem za ochotu a cas, ak nieco vhodne najdem , budem vsetkych informovat

    pekny den

    marting je offline (nepripojený) marting

    marting
    Som zástupcom firmy, ktorá sa venuje problematike školského stravovania a tvorbe software. Pre záujemcov dva odkazy: www.visplzen.sk www.jedalne.sk
    Dobrý deň,
    našla som Váš odkaz, že hľadáte program pre školskú jedáleň.
    Môžem Vám doporučiť stránku www.soft-gl.sk je tam demo verzia tohto programu. Pracuje s ním už cca 400 vedúcich školských jedálni na celom Slovensku. V rámci inovácie programu sa v súčasnosti dorábajú tabulky potrebné pre HACCP. Pokiaľ máte záujem kontaky sú uvedené na internetovej stránke.
    S tymto programom pracuju aj vedúce, ktoré sú v dôchodkovom veku a uplne v pohode zvládli prácu s týmto programom a nepodceňujte svoju maminu určite by prácu s pc zvládla úplne v pohode. Tento program je stavaný podľa požiadaviek vedúcich ŠJ. Pokiaľ sa nám ozvete, z ktorej časti SLovenska ste vieme Vám dať kontakt na vedúce ŠJ, ktoré s týmto programom už pracujú.

    gu100 je offline (nepripojený) gu100

    gu100
    JarkaGasparikova
    S tymto programom pracuju aj vedúce, ktoré sú v dôchodkovom veku a uplne v pohode zvládli prácu s týmto programom a nepodceňujte svoju maminu určite by prácu s pc zvládla úplne v pohode. Tento program je stavaný podľa požiadaviek vedúcich ŠJ. Pokiaľ sa nám ozvete, z ktorej časti SLovenska ste vieme Vám dať kontakt na vedúce ŠJ, ktoré s týmto programom už pracujú.
    pozeral som ten SW...
    mozem Vas poziadat o kontak na veduce, ktore s nim uz pracuju? nitra a okolie, +/- 100km :-) mozete miho poslat na mail?
    dakujem

    igorvas je offline (nepripojený) igorvas

    igorvas
    Moja mama pouziva softver skladoveho hospodarstva SJ od IVEB.sk. Maju na stranke aj novu online verziu na vyskusanie na internete. Je to webova aplikacia, takze teoreticky by sa dalo robit s programom aj z domu a nemusi to mat veduca SJ nainstalovane na jednom pocitaci v praci. Inak celkom pouzivatelsky jednoduchy programcek, staci sa s nim trocha pohrat a clovek pride na vsetko sam. Ale pozeram, ze napr. trial na stiahnutie a vyskusanie je este stara verzia kde neboli receptury jedal s hmotnostami podla skupin stravnikov. Snad to tam este nahodia. Takze podla skusenosti mojho okolia mozem odporcit ten IVEB.sk

    Software pre Školskú jedáleň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.