Zavrieť

Porady

Môže sa mi prihlasovať na fb niekto, kto nepozná môj email?

Ahojte,

viete mi vysvetliť, ako je možné, že sa mi niekto prihlásil na fb (prišlo mi upozornenie na email - aj s IP adresou) a nezrušil mi účet? Počula som, že ak sa niekto nabúra na účet , automaticky mu zmení heslo, čiže pravý užívateľ sa do neho nedostane. Je možné, aby sa mi takto niekto prihlasoval a nepoznal môj email?
mirko70 Si si istá,že naozaj nikto nepozná emailovú adresu?
sueh je možné, aby sa prihlásil niekto, kto nepozná adresu, alebo sa to dá len v prípade, že ju pozná?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    V Nastavenia bezpečnosti https://www.facebook.com/settings?ta...ion=sessions&t ukonči neznáme pripojenia

    mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

    mirko70
    Stáva sa to vtedy ak si si zaškrtla zapamätať si prihlásenie v prehliadači,čiže dotyčný nemá problém sa tam dostať.Emailová adresa je dôležitejšia ako heslo.Preto odporúčam zmeniť emailovú adresu,nikomu ju neukazovať,prípadne sa v starej pozrieť,či si nikto nezaškrtol preposielanie pošty na svoj email resp.dokáže sledovať tvoj email cez POP spojenie.
    sueh Ďakujem za odpoveď. Avšak ja sa na FB prihlasujem len zo svojeho Notebooku a tam nemá okrem mňa prístup nikto. Ale skúsim zmenu emailu. Ďakujem ešte raz

    monika1991 je offline (nepripojený) monika1991

    monika1991
    nemusí Ti poznať email ak pri prihlasovani pouzívas adresu napr.gmail, zoznam, pokec atď. stačí že pozná tvoje heslo a v profile si pozrie kontaktné informácie, kde Fb prideluje emailovú adresu napr. meno.priezvisko.92@facebook.com a pri prihlásení vloži túto emailovku + tvoje heslo a je už prihlasený cez teba
    sueh zmenila som.....5 dni a zatial nic....len mi to vrta v hlave, ako je to mozne...a preco

    Môže sa mi prihlasovať na fb niekto, kto nepozná môj email?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.