Zavrieť

Porady

ako sa v novej e-dane/java vytlačí potvrdenie o podaní DP ?

ako sa v novej e-dane/java vytlačí potvrdenie o podaní DP ? Vyplnila a vytlačila som DP (neodoslala elektronicky len to zoberiem osobne na DÚ ) a teraz sa nikde nedá vytlačiť posledná strana potvrdenie o podaní.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maruš je offline (nepripojený) maruš

    maruš
    Daňové priznania, ktoré sa neposielajú elektronicky sa nevyplňujú cez eDANE, ale cez finančnú správu - vpravo: elektronická komunikácia - vľavo: verejne dostupné elektronické služby - katalóg daňových a colných formulárov - katalóg elektronických formulárov - daň z príjmu fyzických osôb alebo daň z príjmu právnických osôb - daňové priznanie FO typ A alebo B a kliknúť nakoniec na obálku a otvorí sa formulár na konci ktorého po vyplnení ja aj vytlačenie potvrdenia. Ja som to dnes všetko prešla tiež, je to horor sa tam orientovať.
    janapill prosím a ako sa Ti podarilo vytlačiť to potvrdenie o podaní DP, lebo mne stále nahadzuje v nejakom fdf súbore a nechce mi to otvoriť

    AdamC je offline (nepripojený) AdamC

    AdamC
    Je to hrozne. Zlate EDANE offline aplikacia a nie JAVA a portal. Este portal je lepsi ako ta JAVA. To aby clovek vyplnal na troch miestach.

    Nech daju vsetky tlaciva do eDANE, tam sa krasne tlacilo bez ZIP a rozbalovania, tam isli potvrdenia, vsetko islo krasne.
    Erika-ežka máš úplne pravdu, je to dobré na nervy ... tiež som vyplnila cez Javu a hľadala, kde si vytlačím potvrdenie ... a nenašla ... hroznééé

    ako sa v novej e-dane/java vytlačí potvrdenie o podaní DP ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.