Zavrieť

Porady

Máte skúsenosti s kozmetikou Botarin?

Ahojte, je mi 35 a mam na svoj vek celkom vela vrasok. Vcera mi bola kozmetickou odporucena luxusna kozmetika Botarin. Najprv som si myslela, ze mi kozmeticka chce iba vnutit kozmetiku, ktoru predava, ale potom som zistila, že ju vlastne neponuka, len odporuca. Pouziva jej viac ich klientiek a su s touto kozmetikou velmi spokojne a kozmeticka vidi znatelny rozdiel vo vypnutie a hydrataciu pleti. Sama si ho zaobstarala a velmi ho chvalia. Preto som sa chcela opytat ci mate niektora skusenosti s touto kozmetikou?
3 komentárov     zbaliť
lujza.j doteraz si používala čo?
peťka_s kozmetika Eucerin
lujza.j ak majú radu na vrásky a vyhovuje ti...tak nemeň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja som si na očné okolie teraz obj. toto:
    http://www.sebapoznanie.sk/sebapozna...iovy-olej-30ml
    a chystám sa ešte na nejaké ...oleje sú úžasné ....
    Ahojky, zkušenost osobně nemám, ale moje kamarádka tuto kosmetiku používá už velmi dlouho a je s ní spokojená. Taky nad ní přemýšlím, protože moje kamarádka má opravdu hezkou pleť. U nás v ČR je dostupná i u Vás na Slovensku mají distribuci . Koukni na www.botarin.sk , mají tam i vzorečky tak můžeš vyzkoušet jestli Ti vyhovují k typu pleti. Pokud máte ještě někdo zkušenosti sem s nima :-)
    Nazdar, o tejto kozmetike počujem prvýkrát. Vyzerá to veľmi zaujímavo. Ja mám z kozmetikou proti vráskam zlé skúsenosti. Stále hľadám, niečo čo by trochu pomohlo. Určite si niečo objednám a za mesiac dám vedieť, ak sa ti bude chcieť čakať na moje skúsenosti :-)
    jarka.milac Hlásim sa po skoro 1,5 mesačnom používaní krému Botarin. Som s ním veľmi spokojná, má príjemnú vôňu, rozotiera sa dobre a naozaj vyhladzuje vrásky. Vyskúšala som už veľa krému zostanem u neho. Odporúčam.

    cacka je offline (nepripojený) cacka

    účtovník, mzdár cacka
    Určite by som sa zamerala na nejakú prírodnú formu kozmetiky ako píše lujza vo svojom príspevku. Kozmetiku Botarin síce nepoznám, ale podľa mne je to samá chémia a tie ceny....no koment...ale rozhodnúť sa musí každý sám...

    Prilepím kratučký výsek z článku o kozmetike:
    Přírodní kosmetika sice neúčinkuje ihned a na počkání, ale zato, pokud se již účinek po čase objeví, naši pokožku jako boomerang nevrací do původního stavu. Klasická kosmetika možná přináší výsledky okamžitě, avšak za cenu používání těch nejagresivnějších a nejkontroverznějších ingrediencí. Chceme pokožku hebkou jako pírko? V tom případě se obrátíme na silikony. Chceme okamžité vypnutí pleti? Ano, i to je možné, ale pouze za cenu toho, že si pokožka na "své pravidelné dávky chemie" zvykne a bez nich "dostává hotový absťák" - pokožka je ochablá a bez známek života...

    Máte skúsenosti s kozmetikou Botarin?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.