Zavrieť

Porady

Maline k narodeninám

Ľudka všetko naj, naj..k Tvojim narodeninám Ti zo srdca prajem, nech sa Ti všetko splní a konečne aby sme sa aj osobne stretli

Kvetinky Ti určite pridajú šikovné dievčatá
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Ahojček, Ľudka, aj ja sa takto prípájam k želaniu všetkého najnajnaj a do skorého videnia.

    UFO.ar je offline (nepripojený) UFO.ar

    UFO.ar
    Ľudmilka, rovnako sa pripájam k srdečnému blahoželaniu aj stránke porady. Uži si dnes TVOJ deň čo najlepšie.
    flash_picture[1].jpg  
    65090.gif  
    1/1

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ľudmilka, keďže si baran, vieš, že tvrdohlavosť máme danú, nech Ti vydrží pri zápase so životom. Veľa zdravia, lásky, šťastia a nech Ťa korunky nikdy neopúšťajú. Veď aj táto stránka je o tom, ako ich správne zarobiť.
    k19 vysoká ľalie.JPG  
    Chryzantéma.JPG  
    1/1

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Malinka,Ľudka, viem, že sviatok si treba užiť, ale prosíííím, ozvi sa mi,
    príliš dlho som ta nepocula.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5


    VŠETKO NAJLEPŠIE K TVOJIM NARODENINÁM VEĽA ZDRAVIA A ŠTASTIA

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Lida
    Malinka,Ľudka, viem, že sviatok si treba užiť, ale prosíííím, ozvi sa mi,
    príliš dlho som ta nepocula.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Čože je s našou kolegynkou Malinou .............. ????? Človek sa znaží a žiadna odozva ......

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    no, kvitujem, že sa zaujímate o moju kamarátku - vážne. Poslala som jej niekoľko ss aj ju bombarduje na ICQ, stále nič. A to sme boli denne v kontakte. Denne aj ona bola na Porade.
    Robím si fakt starosti.
    Lenže je na takej samote, že iné, než čakať až sa sama ozve, urobiť neviem.
    Ale až uvidí toľko spriaznených duší podpísaných k venovaniu, tak bude šťastná.
    Zatiaľ ďakujem v jej mene.

    malina je offline (nepripojený) malina

    malina
    Ospravedlňujem sa za dlhé mlčanie, naordinovala mi ho už aj z tohto podhorského prostredia odchádzajúca zima. Lavíny šmýkajúce sa z kopcov narobili skazu na elektrickom a telefónnom vedení, chlapíci z T-comu nevedeli, do ktorej doliny skočiť skôr. Na rad sme prišli až dnes... A len čo vytiahli päty, hurááá - na Poradu!!!

    Teším sa na Vás, Krahule sa blížia... Zitka, Ty sa kedy prihlásiš, há?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    malina
    Ospravedlňujem sa za dlhé mlčanie, naordinovala mi ho už aj z tohto podhorského prostredia odchádzajúca zima. Lavíny šmýkajúce sa z kopcov narobili skazu na elektrickom a telefónnom vedení, chlapíci z T-comu nevedeli, do ktorej doliny skočiť skôr. Na rad sme prišli až dnes... A len čo vytiahli päty, hurááá - na Poradu!!!

    Teším sa na Vás, Krahule sa blížia... Zitka, Ty sa kedy prihlásiš, há?
    Malina , už si mobilná , čo ste to mali za problémy ? Ako je len dobre bývať na dolnej zemi
    Naposledy upravil Zita5 : 06.04.06 at 20:54

    malina je offline (nepripojený) malina

    malina
    Zitka, všetko má svoje za aj proti. Určite horšia pohroma je voda po kolená v obývačke... (Sorry, !)
    Naposledy upravil malina : 12.04.06 at 19:22 Dôvod: doplnenie smajlíka

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    malina
    Zitka, všetko má svoje za aj proti. Určite horšia pohroma je špinavá voda po kolená v obývačke...
    No inak niečo hovoríš , a nám už veľa k tomu nechýbalo...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.