Zavrieť

Porady

oneskorené zapojenie internetu

Rada by som sa spytala, ako mam dalej pokracovat. Koncom januara som si objednala internet s prislubom, ak technik vsetko skontroluje, internet by mal fungovat do dvoch tyzdnoch. Nebola som spokojna s takym neskorym terminom, pretoze s klientmi musime byt v neustalom kontakte. Avsak nas zapojili az zaciatkom marca, po nespocetnych telefonatov a navstev v zakaznickej sluzbe. Chyba bola v tom, ze zabudli technicki pracovnici zapnut hlavny vypinac. Kedze sme neboli v neustalom spojeny s klientmi, tak sme jedneho stratili, co nam naburalo nasu financnu situaciu. Plus vysedavanie po kaviarnach, kvoli wi-fi nam ju tiez nezlepsilo. Spolocnost ma chce odskodnit 5 eurami....To vsak nepokryva nic, co sme stratili.
Naposledy upravil Zoe1988 : 03.04.14 at 11:50
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    U tých telekomunistov to ide dole vodou

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    podtstatne je co mas v zmluve a v zmluvnych podmienkach. Su tam nejake zavazne terminy dodania sluzby? Je tam nieco o pokutach za nesplnene terminov ?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik he - he, pokus o vtip určite si tvorca zmluvy dá do nej zmluvné pokuty proti sebe
    Zoe1988 v zmluve je ak do 30 dní nezapoja internet, tak zmluva je neplatna.Chyba mi jeden den a zmluva by bola neplatna. My sme ten internet potrebovali surne a na zakaznickom centre ma ubezpecovali, ze do dvoch tyzdnoch to bude fungovat.
    taiko to nebol pokus o vtip. To som len chcel naznacit, ze akekolvek ustne sluby nemozno brat vazne a spoliehat sa na ne. Okrem toho, ak mi na internete zavisi moj business, tak by sa mozno dali k zmluve urobit pred popisom nejake dodatky. Ale to uz len teoretizujem
    taiko nuz hadam Ti fundovane poradi aj nejaky pravnik, ale ja si myslim, ze moc sanci na nejaku kompenzaciu nemas, lebo podla toho co pises zmluvu dodrzali.
    jslancik to bolo všetko myslené ironicky z mojej strany... tzv. smiech cez slzy. žiaľ v súčasnosti je to tak, že keď jedna strana môže stanoviť podmienky, tak to maximálne využije. Jedna strana má iba práva, a tá druhá iba povinnosti.
      zbaliť

    oneskorené zapojenie internetu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.