Zavrieť

Porady

Overuje Cetelem prijem cez socialnu poistovnu?

Ma vobec cetelem moznost overovat prijem cez socialnu poistovnu alebo len cez zamestnavatela? Na zmluve mam strasne nizky plat, (realne zarobim slusne) pretoze zamestnavatel s nami vyje...a , ale uctovnicka mi moze poskytnut vyplatnu pasku v hociakej vyske. No problem je v tom ci su vyplatnu pasku moze Cetelem overit cez socialnu poistovnu. Za kazdu odpoved vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Uctovnicka ti nemoze poskytnut a potvrdit udaje o prijme, ktore su nepravdive.
    Prebrala by tym sama zodpovednost za to, co sposobi takym potvrdenim (v najhorskom dosledku by od nej mohli vysudit splacanie pozicky, ktoru ty by si dostal vdaka takemu potvrdeniu a neplatil).
    A na SP nema nikto priamo pristup, ty musis dat suhlas (ktory si ale moze aj Cetelem vyziadat) o povolenie pre SP, aby im dala informaciu o tebe .....
    h8lord Dakujem za odpoved

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Účtovníčka Ti môže poskytnúť výplatnú pásku v akejkoľvek výške - ale volá sa to úverový podvod.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Ako sa vezme ....

    Banku ( alebo tie iné ) ako takú nezaujíma v konečnom dôsledku nejaká tá páska - výška príjmu . To mi ešte za sociku povedala známa v sporiteľni , ked som bral love na auto .
    Pokiaľ platiš , tak je to v poriadku ...
    Tóčo príde až neskôr , keď začnu splátky viaznuť .
    Llívia Výplatná páska ich nezaujíma, ale potvrdenie o príjme áno, na jeho základe sa pôžička buď schváli, alebo zamietne.
    buchač Llívia ...čítaj poriadne !!!!

    "... konečnom dôsledku nejaká tá páska - výška príjmu ..."

    Dôraz kladiem na výraz ..." nejaká TÁ páska - výška príjmu " ...
    Llívia Poskytovatelia úverov žiadajú vyplniť tlačivo o príjme. Ak by toto tlačivo nebolo správne vyplnené až potom by mohlo ísť o úverový podvod.

    Raz ma pracovníčka banky, v ktorej zamestnanec žiadal o úver, presviedčala, že do príjmu sa rátajú aj cestovné náhrady. Nepresvedčila
    h8lord Podotykam ze Cetelem mi poslal mailom zmluvu a veci ktore im mam zaslat. Cize podpisanu zmluvu, 2x vyplatnu pasku za posledne 2 mesiace. Ziadne potvrdenie o prijme
    Dav no veď hej, kto by už z pásky príjem zistil
    Llívia Kto z výplatnej pásky zistí, že si ju sám žiadateľ doma na kolene nevyrobil?
    h8lord No ved preto potrebujem vedet kde si to overia. Lebo ak len u zamestnavatela tak to je dobre lebo zamestnavatel to potvrdi. Len toto potrebujem vediet
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nie ......
    h8lord Si si na 100% isty? aj pri sume 6000€? Je to predsa len vyssia suma...
    buchač Kua ...a to sa nedá rovno do zadania napísať - tú sumu ???

    Ja som bral iné cifry , do tej tisícky ...overovali iba príjem .

    Overuje Cetelem prijem cez socialnu poistovnu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.