Zavrieť

Porady

Výkaz ziskov a stát príspevkovka

Poradí mi prosím Vás niekto, kde by som mohla stiahnuť výkazy výsledovku a súvahu pre príspevkové organizácie´, v celom meste ich nemajú.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    barca19
    Poradí mi prosím Vás niekto, kde by som mohla stiahnuť výkazy výsledovku a súvahu pre príspevkové organizácie´, v celom meste ich nemajú.
    na stránke DRSR http://www.drsr.sk/wps/portal úplne dolu sú Daňové priznania, hlásenia a ostatné tlačivá
    Daňové priznania pre všetky druhy daní... pokračovanie

    barca19 je offline (nepripojený) barca19

    barca19
    Ďakujem tie som už stiahla, ale daňový úrad mi ich nechce zobrať, vraj nemajú kód, hoci všade tvrdia, že tie tlačivá platia. Keď tak rozmýšľam, s kódom ani asi nikde nebudú, len na predajni. Aj tak vďaka za odpoveď

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    barca19
    Ďakujem tie som už stiahla, ale daňový úrad mi ich nechce zobrať, vraj nemajú kód, hoci všade tvrdia, že tie tlačivá platia. Keď tak rozmýšľam, s kódom ani asi nikde nebudú, len na predajni. Aj tak vďaka za odpoveď
    Tak teda ja som také dávala za cirkev a nič proti tomu nemali na DÚ

    Helka1 je offline (nepripojený) Helka1

    Helka1
    Ahoj,
    pozri si stránku Ministerstva financií, tam pomocou vyhľadávača si ich najdeš, pretože sú tam uverejnené v nejakom Finančnom spravodajcovi. Ja som si tak to vyhľadala prílohy pre spoločnosti, ktoré nie sú založené za účelom podnikania a boli tam uverejnené aj ich čísla.

    Výkaz ziskov a stát príspevkovka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.