Zavrieť

Porady

notebook zadara

Zaregistrujte sa na http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=612540 a ked zozeniete dalsich 18 ludi co sa tiez zaregistruju v prospech vas mate vraj notebook zadara. Nic za to nedate tak to skuste, skusam to tiez:-))))
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

willma Pozri príspevok
a koluje aj dalšie na najznámejšom chatovom serveri, tak ma nasrdil úvod citujem: "Ahoj Takze konecne som sa dostala na internet tak posielam ti uz tu adresu na ten slovensky eshop plus nejake informacie.",
že som odpísala nasledovné:

ad jedna: KEDY SME SI POTYKALI

ad dva: NEOTRAVUJ

a len tak na okraj a po tretie ZNÁMYYYYYYM (pre vysvetlenie hrubica jak vyšitá) :-)

síce mi to bude asi figu platné, ale aspoň sa mi uľavilo
TO si písala e-mailom? Ak áno, tak si si spravila medvediu službu. Len si im potvrdila, že tvoja e-mailová adresa je aktívna, tak u zaradia do databázy. A budeš dostávať ešte viac e-mailov. Na takéto spamy nesmieš vôbec odpovedať. Nikto ich nečíta - im ide len o e-mailovú adresu.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Chobot Pozri príspevok
TO si písala e-mailom? Ak áno, tak si si spravila medvediu službu. Len si im potvrdila, že tvoja e-mailová adresa je aktívna, tak u zaradia do databázy. A budeš dostávať ešte viac e-mailov. Na takéto spamy nesmieš vôbec odpovedať. Nikto ich nečíta - im ide len o e-mailovú adresu.
Jo..presne tak. Ked odpovieš, tak sa zdrama zúčastníš na zlosovaní nejakého SPAM serveru o hodnotné spamy
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Chobot Pozri príspevok
TO si písala e-mailom? Ak áno, tak si si spravila medvediu službu. Len si im potvrdila, že tvoja e-mailová adresa je aktívna, tak u zaradia do databázy. A budeš dostávať ešte viac e-mailov. Na takéto spamy nesmieš vôbec odpovedať. Nikto ich nečíta - im ide len o e-mailovú adresu.
machinak Pozri príspevok
Jo..presne tak. Ked odpovieš, tak sa zdrama zúčastníš na zlosovaní nejakého SPAM serveru o hodnotné spamy
kľudne nech si tam chodí čo len chce, pozerám tam len tak raz za štvrťrok ak mi to vôbec napadne, schránku som mala len pre ten jeden portál. Na serióznu komunikáciu mám iné adresy
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
willma Pozri príspevok
kľudne nech si tam chodí čo len chce, pozerám tam len tak raz za štvrťrok ak mi to vôbec napadne, schránku som mala len pre ten jeden portál. Na serióznu komunikáciu mám iné adresy
Toto odporúčam. Ja tak frčím už veľmi dlho a naozaj som sa zbavil 90% spamu. Jeden mail mať na nejakom komerčnom portáli - kôli všelijakým registráciám, kde vyžadujú mail. A jeden seriózny na komunikáciu...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať