Zavrieť

Porady

Prietokovy chladic na pivo

Hladam a neviem najst specifikaciu o dlzke potrubia v chladici. Presnejsie kolko cca litrov piva je v jednom okruhu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač wilmuška ....

    Ani rozoberať nemusí ....ono niekomu je asi zaťažko použiť net ....
    Keby aspoň dal typ toho zariadenia ....

    P.S.:
    Mňa už pomaly ani tá irónia nebaví ....a to je už čo povedať ....
    Michal Lehoczky Emilko No ved som skusal google a je tam skoro vsetko len nie objem trubiek. Je tam prietok napr. 200l/h ale nie to co hladam. Typ neviem ale klasicky, 3 okruhy ma... Ono plus minus meter nehra rolu len ci je tam 5m, 15m....
    buchač Zle hľadáš .....

    Ako vzor - napríklad ...
    http://www.bezkonkurencne.sk/-tc-as-40-2011/29244

    Ja to už vzdávam ...na takéto nemám čas a ani náladu ...
    Michal Lehoczky Emilko Asi si este chladic z vnutra nevidela tak nepotrebujem tak mudre odpovede.
    willma by si sa divil, niečo o tom viem. A konieckoncov na blbú otázku blbá odpoveď
      zbaliť

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Minule som na to použil vešteckú guľu, dnes skúsim virguľu....

    Ten popis chladiča je úplne špicový - že ty klasický, 3 orkuhy má. Keby si aspoň fotku pripojil, nepoviem,... Asi to necháš na našu predstavivosť a fantáziu, čo je klasický chladič. Aj keby niekto mal taký, asi ti neodpovie, pretože nevie, že sa pýtaš na ten typ.

    Podľa mňa všetky tieto výčapné pulty s chladičom sú klasické:

    http://www.gastroeshop.sk/10-vycapne-zariadenia?&p=2
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Michal Lehoczky Emilko Ide mi o prietokovy chladic nie vzduchom chladeny a kedze ma 3okruhy tak to asi nebude "chladic v tvare sudka na pivo" . Podpultovy prietokovy chladic co sa pouziva snad v 90% prevadzkach. Nemyslim ze je taky rozdiel v roznych znackach ze jeden bude mat 3m a druhy 39m.
    lubko6394 A keď si taký múdry prečo sa pýtaš nás a ani nezadáš typ. Veď čo výrobca to môže byť iná technológia. Kľudne si viem predstaviť aj 100 m hada z 8mm medenej trubky stočenej v kýbli a rovnako aj medenný zvarenec so stredovou trubkou 40 mm osadený v tom istom kýbli. Rozdiely v objeme sú preto normálne.
    peterkos2 A že som taký smelý-načo to potrebuješ vedieť?
    robo197 Nakolko pišeš 90% sa ešte taký typ pouzivaju, tak si zober 3 eurá, chod na pivko a na 3 miestach ti jeden odpovie ... a sa opýtaj krčmára, kolko piva vypusta po otvorení aby to bolocerstve a chladné???

    Podla mna max 1 liter, lebo predsa volakedy krčmarka tiež vypuštala pivko a kofolu, ale 10 litrov to nebolo...
      zbaliť

    Prietokovy chladic na pivo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.