Zavrieť

Porady

ako zapojiť pohon posuvnej brány slide 350 na sieť?

neviem podla návodu zapojiť pohon slide 350 na sieť podla návodu tam je napísané-napájanie sa pripojí na svorkovnicu vo vnútri motora- ale tam žiadna svorkovnica nie je je tam panel so svorkovnocou kde su zapojené koncáky fotobunky a pod, ale nikde tam nevidím svorky na pripojenie siete ...poradte poprípade mi dajte kontakt na na servisného technika na pohon motorových brán,,,,SLIDE 350
Usporiadat
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
http://www.ceskenavody.cz/download.php?id=4089

Neviem, aký máš návod, ale v návode z priloženého odkazu na piatej strane je nakreslená svorkovnica. Tak ju hľadaj.

A našiel som ešte toto (dúfam, že som dobre identifikoval druh pohonu):
V prípade technických otázok kontaktujte servisného technika značky MOVETO:
Marek Pařízek, tel: 777 302 060
Je to čech, ale to snáď prežiješ.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jslancik
http://www.ceskenavody.cz/download.php?id=4089

Neviem, aký máš návod, ale v návode z priloženého odkazu na piatej strane je nakreslená svorkovnica. Tak ju hľadaj.

A našiel som ešte toto (dúfam, že som dobre identifikoval druh pohonu):
V prípade technických otázok kontaktujte servisného technika značky MOVETO:
Marek Pařízek, tel: 777 302 060
Je to čech, ale to snáď prežiješ.
Opravím ťa - strana 10, 11 - presné označenie jednotlivých svoriek na svorkovnici. Motor má svorkovnicu označenú MOT - dva vodiče červený a čierny. Prepínanie chodu sa potom deje prepólovaním elektronikou.
0 0
bradáč bradáč

bradáč je offline (nepripojený) bradáč

mám presne ten istý návod, tá svorkovnica tam je nakreslená na návode,ale hovorím že ju nikde nemôžem nájsť,hľadal som aj zo susedom automechanikom a nič....to čo je červený a čierny ,tam je svorkovnica do ktorej sa zapoja,ale to už ide z motora ,ja potrebujem do motora... ....ako som písal na inom type pohonu je krásne zakreslené na schémate kde sa napojí 230 V.... zem, nulák a fáza.
0 0
sosak sosak

sosak je offline (nepripojený) sosak

Motor pohonu brány je napájaný z ovládacieho panela, pretože ide o motor s prevodovkou napájaný jednosmerným napätím 12 V. Takže netreba hľadať žiadnu svorkovnicu v kryte motora na 230 V. Ako napájací zdroj celého zariadenia slúži transformátor, ktorý je v samostatnej krabici, alebo akumulátor
Naposledy upravil sosak : 14.05.14 at 17:05
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať