Zavrieť

Porady

Bazový sirup

zdravim
Varil som včera bazový sirup, ale zaujíma ma jedna vec. Prešlo 12 hodín a sirup mi nezhustol. Od čoho to závisý. RObil som pomer 1kg cukru na 1l výluhu. Je to málo cukru? alebo som spravil chybu? V recepte sa nepísalo o hustote po vyrobení, preto neviem či takýto má byť alebo nie, vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iris50 je offline (nepripojený) iris50

    iris50
    Dobrý deň prajem, tiež som varila bazovy sirup. Dávam len 0,8 kg cukru na jeden liter šťavy, ale je treba sirup variť 30 minút, aby nebol mutny a trošku aj zhustne.

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Pokiaľ nezačne "kysnúť" nevadí na jeho hustote.... manžel robil tento rok 2x, prvý krát čisto bazový, druhý krát bazový, ale pridal trochu lipy - včera po otvorení deti chválili, že je ešte chutnejší ako ten prvý /tiež je redší/

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    ja mám v recepte: 1,5 l vody prevariť s 2 kg cukru a 2,5 dkg kyseliny citrónovej.. vo vychladnutom nechať odstáť 12 ks bazových kvetov ( ja dávam oveľa viac, niekedy aj 30, baza mi rastie všade okolo chalupy) a 1 nakrájaný citrón ( ja dávam 2).. hustý je primerane, ako normálny sirup..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.