Zavrieť

Porady

Ako vyhľadať na facebooku fotky iného používateľa (verejné), ktorý nie je v priateľoch?

Ahojte. Chcem sa opýtať či nemá niekto skúsenosť s týmto na facebooku. Jeden deň sa mi na mojom konte dali vyhľadať tieto veci. Stačilo hore do okienka napísať užívateľa, kliknúť na to a zobrazili sa tieto informácie. Napr. mi vedelo zobraziť všetky fotky (verejné) na ktorých je niekto označený aj u iných užívateľov. A iné funkcie. A nebolo treba ho mať ani v priateľoch. Na druhý deň mi to už nešlo. Neviete či to je nejaká aplikácia alebo čo to vlastne je a ako sa to dá nastaviť? Díky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kuravesele je offline (nepripojený) kuravesele

    Človek sa učí celý život :-) aj tak zomrie sprostý :-) ...viac kuravesele
    užívateľ si to pravdepodobne zmenil, aby mu kadekto nelozil do profilu

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Áno, užívateľ si nastavil súkromie profilu, aby nemohol kde-kto pozerať jeho fotky. To sa dá nastaviť a môžeš si vybrať, že kto môže pozerať tvoje fotky, buĎ len priatelia (teda tí, ktorých máš v priateľoch), alebo aj priatelia tvojich priateľov.
    kuratenko Nie, si ma asi nepochopil(a). Mne zobrazilo hlavne fotky na ktorých ten užívateľ bol označený u iných. A u seba tie fotky nemal. Proste pri kliknutí v okienku na toho užívateľa mi vyhodilo v pravom rohu asi 4 ponuky. A jedna z nich znela asi takto: "Vyhľadať fotky na ktorých je označený". Nikdy predtým som sa s týmto na facebooku nestretol a fungovalo mi to iba jeden deň. Proste sa na to kliklo a dokázalo to vyhľadať všetky verejné fotky hociktorého užívateľa, ktoré mali v albumoch iní ľudia . Som myslel najprv že testujú nejakú novú funkciu alebo čo.
    Neviem nikto sa s tým nestretol?
    misoft Nie som na ksichtoknihe (a ani tam nebudem!) - ale pokiaľ si užívateľ nastaví súkromie, nastaví i to, aby sa jeho fotky neukazovali. Samozrejme FB vyhodnocuje, kde všade je zobrazený (aj u iných užívateľov) a teda i tie fotky neukáže, pretože (i tým vyhľadaním a označením jeho mena) spadajú pod nastavenie súkromia... teda keď nastaví neverejné, platí to nielen pre jeho fotky, ale i fotky, kde je identifikovaný a zobrazený....i na iných účtoch....

    Ako vyhľadať na facebooku fotky iného používateľa (verejné), ktorý nie je v priateľoch?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.