Zavrieť

Porady

Kde nájdem firmu, ktorá mi zabezpečí obchodného zástupcu?

dobrý deň, hľadám firmu, ktorá má vlastných obchodných zástupcov a vie mi zabezpečiť podporu v tejto oblasti. vedel by mi niekto poradiť, kde hľadať? ďakujem
4 komentárov     zbaliť
buchač Vhodná oblasť ....

https://www.google.sk/search?q=vidly...w=1332&bih=621
kn-alka ???? čo to vlastne chceš? ... akých obchodných zástupcov??? v akej oblasti????
buchač kn-alka

Šak preto dostal linky na vidly ....
nikiveve Mala by som zaujem o firmu, ktora ma svoje portfolio obch.zastupcov a vedia zabezpecit sluzby v oblasti zhanania novych zakazok. Ide o oblast firemnych kurzov cudzich jazykov. Existuje vobec nieco take? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Jasné, v predajni Obchodní zástupcovia ich majú v regáloch uložených podľa odbornosti.

    Tak táto otázka je ďalší kandidát na otázku mesiaca.

    Ale aby si nepovedal - asi hľadáš buď zamestnanca, alebo obchodného partnera. Také niečo sa hľadá cez trh práce - konkrétne cez pracovné agentúry, úrady práce alebo cez inzertné portále, kde sa zadávajú pracovné ponuky. Napr. www.profesia.sk .
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nikiveve Nemam zaujem o zamestnanca...asi nie som uplne mimo aby som si nevedela najst zamestnanca na profesii. Nemam zaujem nikoho zamestnavat a riesit zbytocne komplikacie okolo toho. Chcem firmu ktora bez zbytocnych komplikacii zabezpeci sluzbu. Ale ok..
    Chobot A v akom právnom vzťahu by si bola s tým obchodným zástupcom? A akú formu by mal mať ten obchodný zástupca? (fyz. osoba, živnostník, s.r.o ?)
    nikiveve Samozrejme nie FO. Nebudem ho zamestnavat. Je mi jedno ci zivnost alebo sro, hlavne nech si sluzby vie vyfakturovat. Pravny vztah? Prislusna zmluva medzi nami dvoma..su take firmy? Pod akym klucovym slovom ich googlit?....
      zbaliť

    Kde nájdem firmu, ktorá mi zabezpečí obchodného zástupcu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.