Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    teraz sa už ovisnutého brucha nijako nezbavíš,iba chirurgicky.......bolo treba chudnúť pomaly a cvičiť pri tom.....
    Zitulda ...iba dodám, že veľa záleží od veku, ak mladá max. do 40-ky, tak začni intenzívne cvičiť najlepšie pod dohľadom lekára, či osobného trénera. Keď si začala s dietou, už si mala aj cvičiť! Za aká čas si schudla ?
    Želám Ti aky sa Ti to podarilo.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ved to nie je az tak vela...a nechudne sa lokalne...si nemohol mat predsa vsetok tuk v bruchu.....a potom nik nevie kolko mas rokov ...kvalita koze- elasticita sa vekom meni....
    Najdi si na yutube cvička na brucho....a makaj

    mimkonr je offline (nepripojený) mimkonr

    mimkonr
    Nestaci len cvicit. Musis sa naucit aj spravne stravovat (prijem kalorii《 vydaj kalorii) Cvicenim sa brucho spevnuje, skus nejaky beh, plavanie a tak. A cvikov na nete mas velmi vela, staci ti vybrat tie spravne tak aby ti nezatazovali napr. krize.
    lujza.j Hlavne treba chudnut..tak aby sa odbural najprv tuk ktorym su obalene vnutorne organy....a az potom esteticky-podkozny....

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ovisnuté brucho cvikmi neodstrániš, jedine chirurgicky. A keĎ ti aj niekto povie, že cvičením, nie je to pravda. Natiahnutá koža sa nesrvrkne. Tá už zostane ovisnutá.

    Ale nemyslím, že tvoj problém je tak závažný. Nemôžeš mať tak ovisnuté brucho pri zodení 14 kg. Ja som schudol zo 108 na 95 a žiadnu extrémne ovisnutú kožu nemám.
    MEISE Asi máte pravdu, cvičením to zatiaľ veľmi nejde mám 60. Ale aj tak vďaka.
    Chobot Na chudnitie áno, ale ovisnutú kožu po schudnutí ti žiadna úprava stravy nenapraví ani nezmrští. Pozri si tie reality show, kde chudnú. Po schudnutí sa VŽDY podrobujú platickému zákroku, kde chirurg odstráni prebytočnú kožu. Natiahnutú kožu nestiahneš prirodzene, brucho nie je balón.
    Zuzanka_ba tak túto stránku a služby na nej núkané by som rozhodne neodporúčala! okrem iného nevidím IČO ani DIČ. zas nejakí šarlatáni.

    Odstránenie ovisnutého brucha, podarilo sa mi schudnúť zo 110 kg na 96 kg, poznáte nejaké dobré cviky, resp. iný spôsob ako sa toho zbaviť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.