Zavrieť

Porady

Trvalý pobyt

Dobry den.Volam sa Catlos.Mam taky problem.Byvam tu u zeny 6 rokou a nebolo casu si vybavit prechodny pobyt.Bol som u rodicou a oni ma odhlasili z mojho Trvaleho bobytu.A mam problem si teraz vybavit pas.Co mam robyt ked ani z Rodicovskej strany ma nechcu prihlasit a ani zo Zenskynej strany ma nechce prihlasit k prechodnemu pobytu.Inac nedostanem pas.Prosim pomoztemi na tuto otazku.Vopred dakujem. A ci nebude problem z pasom?Lebo obciansky mi este plati do 2016.A ci bude mi treba kolok na obciansky?Ked dam ako trvali pobyt obce?Lebo som z Velkeho krtisa a byvam v Spisske Tomasovce.
Naposledy upravil Catlos : 22.07.14 at 12:32
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Však si môžeš dať trvalý pobyt len názov obce, úradné zásielky ti budú chodiť na obecný úrad.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Catlos A nebude problem z pasom?Ahoj.Lebo obciansky mi este plati do 2016.A bude mi treba kolok na obcianky?Lebo som z Velkeho krtisa a byvam v Spisske Tomasovce.
    kn-alka Keď ťa odhlásili rodičia z trvalého pobytu u nich, tak máš vlastne neplatný občiansky preukaz, automaticky ťa zapísali do obce Veľký Krtíš. Musíš zbehnúť na obecný úrad v Spišských Tomášovciach a tam sa informovať, čo musíš robiť.
    Catlos Tak zatial ti velmi pekne dakujem.Ak budem potrebovat pomoc tak sa ti ozvem ak niesom otravny
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.