Zavrieť

Porady

Slepé črevo-je nutná operácia?

Chcem sa spytat, ci je nutna operacia apendixu,a ak ano, tak co sa mi moze stat ked ju nepodstupim?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ci je nutna operacia predsa rozhoduje lekar a co nasleduje, ked ju nepodstupis? Crevo praskne a ty mozes zomriet !.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Mne ho rozháňali týždeň chladom a hladom na chirurgii pred 40 rokmi. Operácia sa nekonala. Bratrancovi prasklo okolo 30-ky, ležal v nemocnici 3 mesiace v polohe do V, kolená a trup takmer vo zvislej polohe, aby mu hnis a zbytok stekal dolu, a buď ho drenážovali alebo inak prečisťovali. Druhýkrát sa narodil. Ledva ho zachránili.
    Aj slepé črevo má svoj význam v tele, ale počúvaj lekárov.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Ked to praskne, hnus z criev sa ti rozleje po brusnej dutine. Operacia potom bude daleko narocnejsia, a vysledok velmi neisty. Niekomu sa zachcelo trochu adrenalinu? Takym ludom by nemali poistovne preplacat zakroky a liecbu.

    A mimochodom, to ti snad doktor povie, ci je nutna, alebo nie. Otazka za vsetky drobne. Nevieme a neuvadzas, co mas s apendixom. Akoby si sa pytal, ci je nutna operacia srdca...
    Naposledy upravil jslancik : 03.08.14 at 06:32

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    mno........keby si sa skrúcala v bolestiach a mlela z posledného,tak sa asi takto pýtať nebudeš........takže to asi nie je akútne........či?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač BINGO !!!!
    Janda238 To áno ale ja sa pýtam len zo záujmu ja som zdravá.
    kopretinka so záujmom sa obráť na uja googla,ten vie všetko...aj to,načo nám je slepé črevo a jeho červovitý výbežok-apendix
      zbaliť

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Hovorí sa že apendix "robia aj upratovačky v nemocnici", takže mi ho tu spravíme diaľkovo začneme vyšetrením. ak máš do tridsať tak prosím pekne vyzliecť úplne fotky, detaily od pása nižšie, a potom budeme rozhodovať takto si nám poskytla málo informácii ,a ženy ako poradkyne nech idú teraz variť nedeľný obed. A bude to vôbec apendix, moja sa sťažovala na bolesti a potom lekár zistil že je tehotná. kde si bola dnes v noci?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka ...ak má do tridsať? A nad tridsať ju komu posunieš na riešenie ?
    pavol54 Pozri sa na čas jej príspevku tak je zrejmé že 50 nemá tá by už spala alebo by volala na pohotovosť. ale keby to bolo pár rokov hore dole tak čo už
    lujza.j Palino možno mala nočnú....
    pavol54 No však som to na plnú hubu nechcel povedať, najradšej som mal nočné zo soboty na nedeľu a rád som robil lekára a vždy(ak sa podarilo) som POSKYTOVAL prvú pomoc, začínal dýchaním z úst do úst, a vôbec dáma sa chcela asi porozprávať, lebo o symptómoch nepíše, ak by potrebovala pomoc tak jej poradia na 112, ak sa dá radiť cez 112 pri pôrode prečo by to nešlo pri tomto.
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    .....ak si žena môže to byť aj ovulácia...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Ak je chlap, tak to môže byť aj pretlak v oných .....
    pmajap ...ježkove oči
    lujza.j no tak potom...vyriešené...."samoliečbou"má po probléme cobi-dubi
    pmajap schladzovať nanukom
      zbaliť

    pankratz je offline (nepripojený) pankratz

    pankratz
    Apendix može prasknúť, obsah sa vyleje do brušnej dutiny, nasleduje otrava organizmu a exitus.
    Tej operácie sa nemusíš báť, moj syn to absolvoval ako desaťročný, za týždeň bol doma. Ono, k životu apendix vobec nepotrebuješ.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    A kto ti diagnostikoval zápal slepého čreva-sama? Lekár by to asi riešil a nie poslal ťa na internet po radu,myslím si ja...Niektorým pomôže aj zopár drepov (zastavené vetry),to tiež býva taká koliková bolesť.
    http://www.stefajir.cz/?q=kolika
    buchač Keď stanovila diagnózu ???
    ...šak nech sa zoperuje sama.
    Peggynka

    Slepé črevo-je nutná operácia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.