Zavrieť

Porady

6 komentárov     zbaliť
vlado 33 Toto je ozaj srandista.
lujza.j alebo dilino
lujza.j každá huba je jedlá....
stibo123 Lujzicku odnekadial z lazov poprosim bez komentara. Odporucam kupit velke zrkadlo, takuuuu velku Milku tam uvidis A s tvojim intelektom si mozes urobit prazenicu aj z muchotravky )
vlado 33 Ale lujza.j má pravdu, že všetky sú jedle. Satana vieš upraviť tepelne aby si sa neotrávil. A podhríb žlčový zješ sice s odporom ale predsa.
lujza.j stibo..ked myslíšty tu vypytuješ capiny ohľadne hríbkov.....ked niečo nepoznám tak sa do toho nehrabem.....ale to nie je moj prípad...ja hríbky poznámmuchotráfka to bude asi tvoj prípad.....áno som z dediny a?!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    kozák brezový
    Leccinum scabrum (Bull.) Gray
    Jedlý, veľmi chutný+ nejaký sucho hríb.
    lujza.j mňam by som si dala dobrú praženicu s hríbkami....ale my tu máme utrum.....

    mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

    mimaBe
    že Ťa to baví... strápniť sa dá aj inak ako tým, že budeš vypisovať donekonečna také bludy, ako píšeš dokola pod iným menom

    Irona je offline (nepripojený) Irona

    Irona
    V prvom momente sa aj mne zdalo, že ide o srandu. No, každý sme nejako začínali. ;-) Spýtal sa, poradili mu. Platí však: každá huba je jedlá, ale niektorá iba raz.
    vlado 33 Vidíš ten žltkastý hlúbik? Žlčáka poznáš aj po chuti je horký ako ...Je na obrázku hlúbik žltej farby?
    felix1 Ochutnanie ( v tomto pripade bez rizika dokonca bez nasledkov) je najlepsi sposob posudenia, ale ta naružovela farba rozkrojeneho je skor typicka pre podhrib zlcovy.
    Bernadete No suchohríb to určite nieje

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    V 50-tych rokoch riešili prípad mŕtveho politbyra niekde za Moskvou.
    12 mŕtvych na otravu hubami.

    Patológ ukazuje na jedného, čo mal guľku v hlave...
    - "A tento ?"
    - "Ten nechcel jesť."

    Ahojte! Neviete mi prosim niekto poradit, ci su tieto huby jedle? Nasli sms ich v ihlici, odspodu maju spongiu, a teraz sa sfarbuju do hnedo-ruzova. Dakujem!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.