Zavrieť

Porady

MRP-Win-kde nahodiť skut.stav skladu?

Poradťe súrne, kde nahodiť skutočné hodnoty z inventúry do skladových kariet. ...Alebo mi kúpte nové okuliare!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

    zuzanar
    Neviem čo presne myslíš.
    Ak si otvoríš skladovú kartu, vpravo pod EAN kodom je Počiatočný počet MJ.
    Inak stav dostaneš príjemkami a výdajky, a ak nesedí s inventúrou tak ju upravíš zase len výdajkou alebo príjemkou.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    zuzanar
    Neviem čo presne myslíš.
    Ak si otvoríš skladovú kartu, vpravo pod EAN kodom je Počiatočný počet MJ.
    Inak stav dostaneš príjemkami a výdajky, a ak nesedí s inventúrou tak ju upravíš zase len výdajkou alebo príjemkou.
    Zuzanar, to všetko tu už je, Lenkak to skompletovala pre softy MRP DOS i WIN, ak si dáš vo vyhľadávači napr.skladová evidencia v MRP* nájdeš to.

    Ale ja by som v prípade núdze zadávateľovi mohla ponúknuť zopár okuliarí mám tam aj 40, ale aj 5 ročné,,,

    MajoBajo je offline (nepripojený) MajoBajo

    MajoBajo
    S MRP robím krátko, predtým sme mali na mieru šitý program pod DOS-om, a tam sa povykonaní fyzickej inventúry v skiladových kartách dalo do samostatnej kolónky dalo zadať skutočný stav z inventúry (v kusoch, kilogramoch alebo litroch...) a priamo v karte potom ukazovalo či som v pluse alebo mínuse s účtovným stavom.Nakoniec som si vytlačil zostavu, kde bolo aj v korunách rozdiel v skladev.Upraviť ceny a iné bežné "brutality" aby to pasovalo nieje problem, my však potrebujeme "pravdu" , aj keby to nepasovalo účtovne (nemám hmotnú zodpovednosť :-) ), pre informácie o stave materiálu pre výrobu.

    Prosím poraď, lebo zajtra to musím mať hotové, a nasklade mám cca. 2500 položiek,ktoré musím nahodiť,čiže budem v robote asi spať.

    MajoBajo.

    MRP-Win-kde nahodiť skut.stav skladu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.