Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Nedaj sa odradiť. Ja to budem kupovať, mám dosť FAKE peňazí.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Letko Toto ma dostalo
    Oliwa Aj mňa. 100 bodov.
    Tweety potom si musíš aj Ty dávať bacha
      zbaliť

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Keď budeš predávať značku "FAKE", tak je všetko OK. Veď predávaš origoš značku "FAKE", na textile bude visačka FAKE, na parféme bude značka FAKE. Môžeš mať takú značku. A vlastne to aj bude originál FAKE.
    Tweety Zrejme mu neide práve o tú značku ale o fake svetových značiek, aspoň ja to tak chápem.
    Chobot Aha, napísal to tak nejasne. Potom je teda rozdiel predávať tričko označené ako ADIDAS, ktoré nie je ADIDAS, aj keby tam napísal, že to nie je originál a predávať tričko s nápisom ABIBAS.

    ALe možno ho inšpirujem tou značkou...

    JAsné, že napodobeniny s označením originálu nesmie predávať.

    denis_m6 je offline (nepripojený) denis_m6

    denis_m6
    dobry den, chcem nieco ukradnut, mozem nieco ukradnut, ked vopred oznamim, ze ide o kradez? ....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70
    Tweety stále ide o krádež ale v tomto prípade s poľahčujúcimi okolnosťami
    denis_m6 ahaaa, tak preto vzdy kricia TOTO JE PREPADNUTIE; NIKTO ANI HNUT - polahcujuca okolnost
    Tweety poľahčujúce je to oznámenie vopred
      zbaliť

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Chcela by som vidieť tie legálne dodacie listy, faktúry a cenovky... To na každej bude nápis Fake Adidas, Fake Hugo Boss, Fake Chanel 5...?
    Len aby si potom neskončil za mrežami. Ale tie už nebudú fake , ale origoš...

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Nemôžeš:Ten, kto fejky predáva, porušuje zákon o ochrane duševného vlastníctva, keďže ukradol výrobcovi nápad, vzor či dizajn.Čiže nemôžeš predávať nič,čo môže vyzerať ako tovar ochrannej známky,aj keby si zmenil názov (nike-mike;adidas-abibas atď).Ebay dokonca prehral spor a musel značke zaplatiť viac než 38 miliónov eur za to, že predáva falzifikáty kabeliek.
    korela colníci zabavia, v spaľovni po pár vhodených kusoch a odchode policajtov ich rozdajú. cigáni sú nahodení zadarmo a neverím, že by ich aj nespeňažovali.

    Ahojte. Viete mi niekto poradit ? Chcel by som predávať FAKE textil a FAKE parfémy ktoré sa " tvária" ako origoš. Možem ich legálne predávať keď pri predaji jasne uvediem že sa nejedná o originál?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.