Zavrieť

Porady

NTB a fotoaparat Samsung

Ahoj poradaci. Nedaju sa mi z fotoaparatu stiahnut do NTB fotky. NTB mi vobec nezobrazi ponuku. Fotaparat je Samsung ST150F. Chyba nieco v NTB? Poradte prosim. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    z navodu http://najdinavod.cz/wp-content/uplo...ung-ST150F.pdf strana 94
    7
    V počítači vyberte možnost
    Tento počítač

    Vyměnitelný disk

    DCIM

    100PHOTO
    .
    8
    Přetáhněte soubory nebo je uložte do počítače.
    Laurinkai Dakujem za navod.
    AK správne chápem, máš fotoaparát a USB kábel z neho do pc. Podstatná informácia, ktorú si mal napísať je, či to pred tým fungovalo a nefunguje to zrazu. Prípadne či usb port v NTB je funkčný a bežne v ňom funguje myš, či tlačiareň.

    V prvom rade skús jednoducho pripojiť fotoaparát a zapnúť fotoaparát, čo zobrazí, ak zobrazí ponuku na stiahnutie fotiek a spojenie s PC, tak to potvrď. Ak sa chová bežne, akoby šlo o bežný režim pri fotografovaní a nemá inú ponuku, potom fotoaparát nerozpozná, že je pripojený k PC. Nie je na škodu uviesť operačný systém.
    Skús vymeniť USB port a postup zopakovať. Fotopaparát pripájaj vypnutý a až následne ho zapni.
    Laurinkai Ano. Mam fotoaparat,usb kabel, fotoaparat zapajam vypnuty, zapnem ho az ked je kabel v NTB. Zobrazi sa len ponuka na kontrolu:teraz,neskor a nastavenia. Na stiahnutie nic.USB porty funguju, vsetko ostatne ide, len toto nie. Je to novy fotoaparat. Canon,ktory som mala predtym fungoval bez problemov. OS je WIN7 profesional N.
    misoft Hele - ak zobrazí menu na kontrolu - daj Neskôr a otvorí sa okno so súbormi....

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ked nejde cez kabel,podla prilozeneho manulau, vyber z fotaku kartu a vsun do PC
    Naposledy upravil arizona : 21.09.14 at 11:36
    samsung.JPG  
    Laurinkai Dakujem vam vsetkym za rady. Uz som prisla na to, v com je problem. Chyba mu kniznica wmvcore.dll. V tom OS totiz vobec nie je. Neviem, ci je nejaka moznost doinstalovat ju do mojho NTB s OS WIN7 profesional N.

    NTB a fotoaparat Samsung

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.