Zavrieť

Porady

Nedá sa u nás na Slovensku vybaviť zákaz približovania? Či to je len v Čechách.

Pred dvomi mesiacmi som sa rozišla s priateľom. Myslela som si, že bude všetko fajn. Správal sa ku mne bezočivo, urážal ma, nevážil si ma a tak som to ukončila. Lenže začal mi robiť peklo zo života, každý deň je pri mojom dome, vydiera ma či citovo alebo psychicky a už neviem čo s tým mám robiť. Hovorí, že ma zhodí pred všetkými, kamarátmi, rodinou, stihol mi nadať do všetkého čo sa dá, píše mi že sa zabije, že si kúpil prášky a že ich niečím zapije, a najhoršie že mi nikdy nedá pokoj, či pôjdem do mesta, do školy hoc kde že pôjde za mnou len preto aby som ho videla a úplne sa zrútila.. som v koncoch
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tym, ze mu budes davat na javo, ako ti to prekaza, ho iba podporujes v jeho aktivitach. A taky zakaz, aj keby si ho vybavila, co v takomto stadiu pochybujem, ho len vyprovokuje k dalsim.

    Nauc sa ho ignorovat, prestane ho to bavit.

    A idealne nahovorit nejakeho svalnateho kamarata, ktoreho nepozna, aby sa s tebou ukazal parkrat pred nim, bez jedineho slova, ale celkom jednoznacne tak, ze patrite k sebe ....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    >Pred dvomi mesiacmi som sa rozišla s priateľom. Myslela som si, že bude všetko fajn. Správal sa ku mne bezočivo, urážal ma, nevážil si ma a tak som to ukončila dobre si urobila. Lenže začal mi robiť peklo zo života, každý deň je pri mojom dome, vydiera ma či citovo alebo psychicky a už neviem čo s tým mám robiť s*ať na neho. Hovorí, že ma zhodí pred všetkými, kamarátmi, rodinou ak ťa kamaráti poznajú - urobia si svoj názor a jeho pošlú ......., stihol mi nadať do všetkého čo sa dá nech nadáva - daj si do uší štuplíkové slúchadlá a počúvaj muziku, píše mi že sa zabije náááá - šak nech, bude pokoj , že si kúpil prášky a že ich niečím zapije, a najhoršie že mi nikdy nedá pokoj, či pôjdem do mesta, do školy hoc kde že pôjde za mnou len preto aby som ho videla a úplne sa zrútila.. som v koncoch kúp si korenný sprej, keď bude blízko teba, pusti mu to do ksichtu a začni ziapať, že ťa chcel prepadnúť.... možno bude mať vážnejšie problémy toto vysvetľovať na polícii, pred súdom.... <
    No ja teda "neviem", ale (čítaj v texte).

    A bolo písané - máš kamarátov - jedna-dve vzduchom chladené mu gebuľu schladia - pochopí, že máš za sebou lepšiu partiu.... ak pochopí...

    Nedá sa u nás na Slovensku vybaviť zákaz približovania? Či to je len v Čechách.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.