Zavrieť

Porady

Výška zábradlia na balkóne

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Pred rokom sme kúpili byt, na ktorom boli predtým menili i balkóny a zábradlia. Nuž po kúpe sme zistili, že balkónové zábradlie absolútne nezodpovedá norme!!! Nemá ani 900 mm!!! čo je minimálna výška, ktorá musí byť i tak odsúhlasená alebo tak nejak som to pochopila...Ako mám postupovať na bytovom družstve?? Podať nejakú formu reklamácie? Jeden známy nám hovoril až o podaní trestného oznámenia. Ako teda? Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    podať reklamáciu a žiadať zábradlie zvýšiť - nadstavujú to
    pracujem v stavebnej agende Miloš Mičega - CIMOM TN
    Podnet na stavebný úrad. Formuloval by som to možno ako žiadosť s tým, že žiadate zistiť zodpovedného za tento stav. Niekto to musí uviesť na pravú mieru a za svoje.
    Myslím si, že výšku zábradlia v bytovom dome a prípadný rozpor s vyhl. č. 532/2002 Z.z. si nenechá žiadny pracovník v šuflíku.

    CIMOM
    chandler tak toto by som urcite nerobil moze sa stat ze bytovy dom dostane pekne velku pokutu a susedia Danku znenavidia

    Výška zábradlia na balkóne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.