Zavrieť

Porady

Kebab stánok

Zdravím, hladám niake odpovede na moje otázky ohladom otvorenia novej prevádzky. Chcel by som si otvoriť stánok s kebabom no niesom vyučený v odbore možem prevádzkovať taký stánok a v ako poradí treba postupovať pri vybavovaní všetkých úradných vecí..? dakujem za akúkolvek radu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Sebastián Domek Sebastián Domek
Budem rád aj za otázky dalších začínajúcich podnikatelov v tomto smere..
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Sebastián, vitaj na porade - takže na začiatok by som odporúčala sa presunúť dole na stránku a tam kliknúť na "Etiketa" - a postupovať podľa nej - napríklad, že uvedieš čo si si o danej problematike už naštudoval ... k naštudovaniu slúži napr. aj báza už tu, na porade, zodpovedaných otázok ... na vyhľadávanie použi hore vyhľadávač - zadaj kľúčové slová ako napr. "kebab", fastfood", ...
0 0
Sebastián Domek Sebastián Domek
dakujem asi som zbytočne zakladal túto tému skúsim sa pripojiť do niakej existujúcej..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ved si prečítaj témy ktoré su tu....dúfam, že vieš rozdiel medzi kebab a durum....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Hlavne založ otázku keď máš otázku a nech je konkrétna, nie typu dajte mi komplet návod ako prevádzkovať stánok s kebabom.
Do inej témy sa pripájaj ak chceš odpovedať. Ak máš nové otázky, zadávaj nové otázky - lebo potom sa deje presne to že nikto nič nenajde, lebo je to niekde vo veľkej debate zahrabané.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tému uzatváram
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať