Zavrieť

Porady

dohoda o vykonaní práce

Potrebujem poradiť: SZČO podniká s pohostinstvom a zamestná čašníčku na dohodu od 1.5.2006. Koľko hodín môže odpracovať týždenne, mesačne a ročne? Na ako dlho može mať pracovníčku na dohodu?
Ďakujem
Usporiadat
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

Zdeni
1. Dohoda mô?e byť
2. Taktie? mô?e byť dohoda, druh práce by som uviedla: omietnutie objektu XY, na adrese XY
3. Treba dať pozor na 300 hod. ro?ne. Iná? mô?e byť klampiar a potom ?ofér, napísať konkrétny výkon práce - ako si písala: ?ofér na zastupovanie, a bude to OK.
Bod 3.on odpracoval tak cca 40 hodín
mô?e to byť urobené tak, ?e v jeden de? ho odhlásim a v ?al?í prihlásim?
A tých 300 hodín platí u jedného zamestnávateľa? ?i?e mô?e mať viacej dohôd ale u ka?dého len max. 300 hodín.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

va1ke
Bod 3.on odpracoval tak cca 40 hodín
mô?e to byť urobené tak, ?e v jeden de? ho odhlásim a v ?al?í prihlásim?
A tých 300 hodín platí u jedného zamestnávateľa? ?i?e mô?e mať viacej dohôd ale u ka?dého len max. 300 hodín.
Mô?e, a tých 300 hod. je spolu u v?etkých zam. ?i?e aj ako klampiar a aj ako ?ofér spolu, mô?e mať najviac 300 hod./Ak nemá u? nikde dohodu/.
0 0
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

Zdeni
Mô?e, a tých 300 hod. je spolu u v?etkých zam. ?i?e aj ako klampiar a aj ako ?ofér spolu, mô?e mať najviac 300 hod./Ak nemá u? nikde dohodu/.
Toho klampiara a ?oféra robí u jedného zamestnávateľa. Nemá ni? iné. Keby mal nie?o iné tak spolu u v?etkých má mať 300 hod. alebo u ka?dého mô?e mať 300 hod. Ja toto nejako nechápem
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

va1ke
Toho klampiara a ?oféra robí u jedného zamestnávateľa. Nemá ni? iné. Keby mal nie?o iné tak spolu u v?etkých má mať 300 hod. alebo u ka?dého mô?e mať 300 hod. Ja toto nejako nechápem
Spolu u v?etkých zamest. mô?e mať 300 hod.
§ 226
Dohoda o vykonaní práce


(1) Dohodu o vykonaní práce zamestnávateľ mô?e uzatvoriť s fyzickou osobou, ak predpokladaný rozsah práce (pracovnej úlohy), na ktorý sa táto dohoda uzatvára, nepresahuje 300 hodín v kalendárnom roku. Do predpokladaného rozsahu práce sa zapo?ítava aj práca vykonávaná zamestnancom pre zamestnávateľa na základe inej dohody o vykonaní práce.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať