Zavrieť

Porady

URBIS - výborný informačný systém pre obce a mestá

komplexný informačný systém pre obce a mestá

Konečne informačný systém, ktorý poskytuje všetko, čo samospráva potrebuje. Modulový systém zahŕňa všetky moduly, ktoré potrebujú obce a mestá. Pracuje v sieti, vo windowse.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jjendro je offline (nepripojený) jjendro

    jjendro
    obecné úrady, ktoré potrebujú zlepšiť programové vybavenie - už nemusia hľadať. My tento systém používame už tri roky a sme veľmi spokojný...

    ...najprv to bolo dosť časovo náročné, lebo sme prechádzali zo starého systému vo všetkých moduloch, ale po 2-3 mesiacoch to začalo ísť výborne a dnes by sme ho nevymenili za nijaký iný...

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    V piatok som nainštalovala URBIS. Zatiaľ v ňom neviem pracovať, ale hneď na prvý pohľad sa mi soft zapáčil a som presvedčená, že budem s ním spokojná. Dúfam, že si budeme vedieť prípadne poradiť a snáď sa nás nájde aj viac takých, ktorí účtujú v tomto softe.

    bef je offline (nepripojený) bef

    bef
    Ako dobre, že sa rozširujú rady užívateľov URBISU. Od začiatku roka aj ja v ňom účtujem, ale stále sa považujem za začiatočníka. Dosť som postrádala lepšiu užívateľskú príručku ako je k dispozíciia, ale ochotní pracovníci firmy pomohli.

    Prajem veľa úspechov a krásny deň

    skocka je offline (nepripojený) skocka

    matka - podnikateľka skocka
    V URBIS-e účtuje na Slovensku (zatiaľ) okolo 130 zákazníkov - obce, príspevkové organizácie, školy, škôlky, no málo ich je zároveň členom PORADY.

    Škoda!!!

    Skočka

    helenka11 je offline (nepripojený) helenka11

    helenka11
    Učtujem tiež v URBISE od roku 2004. Je perfektný, avšak ja som naň prešla v priebehu roka, a to nedoporučujem nikomu, pretože výstupy nekorešpondovali s predošlým programom. Tam som predkontovala učtovné zápisy ručne, bez širšej analytiky, večne som hľada chyby medzi účtami 217 - 235 a 218-234, a tu je automatické nastavenie na predkontáciu, ... Všetko je prehľadnejšie, možnosť tlačových zostáv atď.
    Programátori sú veľmi ochotní a milí, hneď reagujú na podnety učtovníka , Skrátka som spokojná. Dúfam, že sa okruh užívateľov URBISU rozšíri a vytvoríme si perfektnú "poradu"

    URBIS - výborný informačný systém pre obce a mestá

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.