Zavrieť

Porady

Dodací list ako danovy doklad

Na danovom urade mi nevedeli dat odpoved. Ak vystavím dodací list, ktorý má vsetky nálezitosti danoveho dokladu, a zaroven na nom je aj PPD. Je tento doklad danovym dokladom alebo treba este vystavit aj fakturu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    Tak s tymto som sa zatial nestretla, ale je pomerne bežné, že je takto vystavená faktúra a na nej uvedené, že slúži zároveň ako dodací list...

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Prosím Vás, potrebovala by som tlačivo Dodací list, na ktorom je potvrdenka o zaplatení. Nevedel by mi ho niekto prilepiť??? Veľmi vopred ďakujem...

    fero000 je offline (nepripojený) fero000

    fero000
    mozem Vas poprosit mam dodaci list, ktory mi vystavili ku kniznemu daru, je tam vycislena suma .. tento dodaci list by som rad pouzil ako doklad vlastneho vkladu k projektu, nakolko dany knizny dar sme dali ako ceny do sutaze. Je mozne takyto dodaci list bez ineho dokladu dolozit ako vlastny vklad do vyuctovania vlastnych zdrojov k projektu??? Dakujem pokial mozno za skoru odpoved.

    Dodací list ako danovy doklad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.