Zavrieť

Porady

Pri volaní ukazuje iba číslo, bez mena ...

Ahojte ľudkovia, potrebovala by som s niečím pomôcť...stala sa mi taká vec, že prehodila som sim kartu do iného mobilu. A ups, mám problém, všetky čísla a mená mi ukazuje v zozname, ale ak mi niektoz môjho zoznamu volá ukazuje mi iba číslo, a meno ostalo asi niekde v nebesách ... stretol sa niekto s tým, alebo neviete čo to môže byť ? Ďakujem za vaše rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    obvykle sa to deje, keď je ten istý kontakt uložený aj na SIM aj v telefóne.. treba si nastaviť zobrazovanie kontaktov, buď SIM, alebo pamäť telefónu.. alebo obidve, ale zdupľované kontakty odstrániť z jednej z pamätí..

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Si ukladala kontakty do telefónu.SIM - ku prehoď do starého telefónu a skopíruj na simku.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...ups....

    Žeby nastaviť nový (iný) telefón ?
    ================================

    Klik
    - telefónny zoznam
    - nastavenie
    - zobrazenie kontaktu
    - podľa ponuky
    --------------------------------------------------------

    Návod je LEN všeobecný (nespomínaš presný typ mobilu), ale každý telefón má určitú ponuku.
    Ešte som sa nestretol s mobilom, aby sa nedalo takéto varianty nastaviť.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nikky_niks Ahoj, dík za radu ... mobil je značky LG e610, to je síce starý telefón, ale momentálne ho potrebujem ... a problém je v tom, že som vymazala všetky kontakty, bolo ich cez 100 takže teraz si dávam na novo všetky čísla, lenže ukazuje mi iba číslo pri volaní, nie meno ... napríklad volá mi mama, a ukazuje iba číslo ... pritom ju mám uloženú ... ale ak už kuknem do zmeškaných hovorov, alebo do protokolov, ukazuje aj číslo a aj meno ... no a z toho ja vyjsť nemôžem
    buchač Stiahni si manuál ...

    http://www.lg.com/cz/podpora-mobil/lg-E610
    nikky_niks ani toto nezaberá, nevadí ďakujem
      zbaliť
    Pozri si, kde a ako máš uložené kontakty, možno ti to ukazuje tak preto, lebo ich máš uložené bez predvoľby +421

    Pri volaní ukazuje iba číslo, bez mena ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.